Serwis z filmami online anyfiles.pl nie działa – co się stało?

anyfiles

AnyFiles.pl to popularny w sieci serwis do dzielenia się filmami i plikami multimedialnymi. Sam serwis reklamował się jako hosting plików video, jak wiadomo użytkownicy notorycznie wrzucali tam premiery kinowe takie jak Kobiety Mafii czy całe sezony najnowszych seriali między innymi Botoks czy Belfer Online. Jak wiemy działania te łamią obowiązujące w Polsce prawo autorskie. Czy serwis podzielił losy znanego filmy.to, które kilka tygodni temu również zostało zamknięte?

Anyfiles.pl – zamknięte? Dlaczego strona nie działa?

zamknięcie serwisu anyfiles.pl
Strona anyfiles.pl przestała działać

Dla tych którzy nie znają serwisu anyfiles to umożliwiał on oglądanie filmów w czasie rzeczywistym bez konieczności pobierania i zapisywania plików na dysku, schemat działania podobny do cda.pl. Wszystko wskazuję na to, że strona anyfiles została zamknięta. Po wejściu na stronie widnieje napis „serwis zamknięty„, nie została podana jednak przyczyna. Również na fanpage strony nie ma żadnych informacji co dalej z serwisem.

Być może jest to chwilowe, jednak wszystko wskazuje na trwałe zamknięcie serwisu.

Co zamiast anyfiles.pl? Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Kilka tygodniu temu głośno było o zamknięciu filmy.to a teraz kolejny serwis podzielił jego losy. W ciągu ostatniego roku kilka dużych serwisów zniknęło z internetu, aby pojawiły się na ich miejsce inne oferujące również ten sam content. Gdzie oglądać legalnie premiery filmowe i seriale? Najlepszą alternatywą są serwisy VOD – netflix, cda.pl oraz showmax. To zdecydowanie dwie najlepsze propozycje dla każdego kinomaniaka.Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (4)

  1. Niestety to prawda. Użytkownicy notorycznie łamią obowiązujące prawa. Niestety wchodzi nowy bacik od UE. Bodajże nazywa się to ACTA. Ograniczy nie tylko rozpowszechnianie, ale otworzy puszkę pandory.

  2. bardzo ciężko było tam coś znależć tak dużo było wrzutek a ludzie wrzucali co popadło a ze strone odwiedzało mnóstwo ludzi i było tam też dużo reklam to i wziel i zamkneli