Aplikacja H&M. Jak dołączyć do Clubu H&M?

aplikacja H&M

Kto nie kocha wyprzedaży? Rabaty, promocje to właśnie to, czego wypatrujemy za każdym razem wchodząc do jakiegoś sklepu. A jeżeli wiemy, że w danym sklepie znajdziemy jakąś dużą obniżkę, to idziemy bezpośrednio do niego. Własnie dlatego wielka sieć sklepów odzieżowych H&M wprowadziła do swojej oferty aplikację H&M Club. Informuje nas ona o wyprzedażach, promocjach, rabatach, nowych produktach i wielu innych sprawach związanych z asortymentem sklepu.

H&M Club. Jakie mamy korzyści i rabaty pobierając aplikację na telefon?

Jak dokładnie działa H&M Club? Otóż, instalując aplikację na swój telefon oraz zapisując się do klubu H&M naliczane są punkty za każde nasze zakupy. Dokładnie wydając 1 zł otrzymujemy 1 punkt. Następnie punkty te wymieniane są na różne rabaty oraz promocje. Na samym początku, dla każdego nowego użytkownika, sieć sklepów H&M oferuje 10% rabatu na cały asortyment. Aplikacja podpowiada użytkownikowi jaki aktualnie obowiązuje rabat, przedstawia ofertę spersonalizowaną pod nasze gusta. Z każdej promocji można skorzystać pokazując kod kreskowy przy kasie zakupowej, który znajdziemy w odpowiedniej zakładce w aplikacji. Jeżeli robimy zakupy poprzez internet, wpisując nasze dane, punkty naliczane są automatycznie po 24 godzinach. Warto zawsze mieć przy sobie telefon, jeżeli wybieramy się na zakupy, często promocje obowiązują tylko kilka godzin.

Jak dołączyć do Clubu H&M? Aplikacja H&M na Android i iOS.

Bardzo łatwo możemy dołączyć do klubu H&M, tak jak wspominaliśmy wyżej, wystarczy pobrać aplikację na swój telefon i zarejestrować się. Jeżeli posiadasz telefon z systemem Android wchodzisz do Sklepu Play, tam wystarczy w wyszukiwarkę wpisać H&M i ukaże nam się odpowiednia aplikacja. Podobnie jest w telefonach z systemem iOS, aplikację znajdziemy w ApStore. Kiedy aplikacja hm znajduje się już na telefonie, musimy zarejestrować swoje konto, to znaczy wpisać poprawne dane w odpowiednie okienka. Dane muszą być prawdziwe, zgodne z dokumentem potwierdzającym. Wpisujemy również adres email, należy podać adres, z którego korzystamy. Po poprawnej rejestracji musimy potwierdzić ją właśnie poprzez adres email podany w formularzu.

Aplikacja na androida oraz ios'a

Zakupy w sklepie online H&M. Jak dodać paragon do aplikacji?

Robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym, pokazujemy aplikację przy kasie, a dokładnie kody kreskowe. Często promocja pokazuje się na chwilę i widzimy ją dopiero w sklepie, dlatego bez problemu w dołączeniu do klubu HM pomorze osoba przy kasie. Można dołączyć do Clubu przed samym zakupem, wykorzystując kupon rabatowy. Jeżeli jednak nie mamy aplikacji oraz nie jesteśmy członkami klubu, nie przysługują nam rabaty występujące tylko w aplikacji. Nawet jeżeli jesteśmy członkami klubu, a nie mamy na naszym telefonie aplikacji H&M, nie możemy skorzystać z rabatów. Obowiązują one tylko wtedy, kiedy pokażemy odpowiedni kod kreskowy. Jeżeli robimy zakupy przez internet możemy zalogować się do klubu bezpośrednio na naszym komputerze, kwota, którą wydamy zmieni się na punkty w ciągu 24 godzin od zaksięgowania płatności. Możemy również korzystać z rabatów robiąc zakupy online w sklepie H&M.

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. Witam. A jak dodać paragon ze sklepu stacjonarnego do swojej apki i punktów (nie miałam ze sobą telefonu)? Podobno można w ciągu 30 dni od daty zakupu tylko nigdzie nie ma informacji jak?
    Dziękuję z góry 🙂