Belfer 2 sezon. Gdzie oglądać za darmo online?

0
belfer 2 online

Belfer 2 Online cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, po znakomitym pierwszym sezonie fani długo wyczekiwali kontynuacji losów Pawła Zawadzkiego. Premiera serialu Belfer 2 odbyła się 22 października, to właśnie w niedziele o godzinie 21.30 stacja Canal+ wyemitowała pierwszy odcinek drugiego sezonu.

Serial Belfer 2 gdzie oglądać za darmo?

Serial nie zawiódł widzów, nowe losy trzymają w napięciu. Premierowe odcinki możemy oglądać na  Canal+ oraz Canal+ Seriale w każdą niedziele o 21.30. Obecnie wyemitowanych zostało 5 odcinków, cały drugi sezon składa się z 8, ostatni odcinek zaplanowany został na 10 grudnia to właśnie w ten dzień rozstrzygną się losy licealistów z Wrocławia.

Belfer sezon 2 Online – CDA, Zalukaj – 1 i 2 sezon za darmo w internecie

Nie dziwi fakt, że internauci przeszukują internet w celu oglądania serialu online tuż po premierze w serwisach z filmami i serialami online takich jak cda, zalukaj czy filmy.to. Canal+ zapowiedział ostrą walkę z piratami, monitoruje popularne strony udostępniające seriale i blokuje natychmiast po zgłoszeniu. Gdzie oglądać legalnie Belfer 2? W internecie obejrzenie pierwszego i drugiego sezonu serialu Belfer, mamy możliwość na stronie platformy nc+ GO oraz w serwisie player.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here