Belfer 2 sezon. Gdzie oglądać za darmo online?

belfer 2 online

Belfer 2 Online cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, po znakomitym pierwszym sezonie fani długo wyczekiwali kontynuacji losów Pawła Zawadzkiego. Premiera serialu Belfer 2 odbyła się 22 października, to właśnie w niedziele o godzinie 21.30 stacja Canal+ wyemitowała pierwszy odcinek drugiego sezonu.

Serial Belfer 2 gdzie oglądać za darmo?

Serial nie zawiódł widzów, nowe losy trzymają w napięciu. Premierowe odcinki możemy oglądać na  Canal+ oraz Canal+ Seriale w każdą niedziele o 21.30. Obecnie wyemitowanych zostało 5 odcinków, cały drugi sezon składa się z 8, ostatni odcinek zaplanowany został na 10 grudnia to właśnie w ten dzień rozstrzygną się losy licealistów z Wrocławia.

Belfer sezon 2 Online – CDA, Zalukaj – 1 i 2 sezon za darmo w internecie

Nie dziwi fakt, że internauci przeszukują internet w celu oglądania serialu online tuż po premierze w serwisach z filmami i serialami online takich jak cda, zalukaj czy filmy.to. Canal+ zapowiedział ostrą walkę z piratami, monitoruje popularne strony udostępniające seriale i blokuje natychmiast po zgłoszeniu. Gdzie oglądać legalnie Belfer 2? W internecie obejrzenie pierwszego i drugiego sezonu serialu Belfer, mamy możliwość na stronie platformy nc+ GO oraz w serwisie player.pl.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.