Biedronka Premium. Gdzie są oraz co znajdziemy w nowych sklepach?

biedronka premium

Nikomu nie trzeba przedstawiać sieci handlowej sklepów Biedronka. Portugalski właściciel Jeronimo Martins zawładnął polskim rynkiem i możemy szczerze stwierdzić, że ten dyskont jest jednym z najwięcej uczęszczanych sklepów. Jego konkurencyjne produkty i ceny przyciągają klientów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom społeczności w piątek 28.09.2018 roku powstały pierwsze sklepy Biedronka Premium. Co znajdziemy w nowych sklepach, czym różnią się od tradycyjnych oraz w jakich lokalizacjach powstały dowiecie się z tego artykułu.

Co znajdziemy w Biedronce Premium?

Niektórzy czytelnicy żartowali, że Biedronka Premium otworzy więcej, niż jedną kasę, oraz, że podłoga nie będzie się kleić od rozlanych produktów. Jednak to tylko oczywiście żarty, wracając – Biedronka Premium wprowadziła wiele produktów i zachowań, których nie znajdziemy w tradycyjnym sklepie. W nowej Biedronce znajdziemy większy asortyment produktów świeżych, a dokładnie mięs, wędlin, owoców czy warzyw. Założeniem sklepu Premium, jak wspomniał dyrektor operacyjny marki Jeronimo Martins, sklepy te, mają być podobne do wypartej już sieci sklepów „Piotr i Paweł”. Powstały specjalne lady do produktów garmażeryjnych, wyżej wspomnianych mięs, wędlin i serów. Oprócz poszerzonego asortymentu zmienił się również wystrój i logo sklepów. Nowe logo Biedronki jest czarne a we wnętrzu sklepów dominuje kolor złoty.

Biedronka Premium – lokalizacje. Gdzie powstały nowe sklepy?

Na tę chwilę powstało kilka sklepów Biedronka Premium. Zostały do tego wykorzystane dawne lokalizacje sieci Piotr i Paweł. Wiadomo też, że całe otwarcie nowego sklepu zajęło Biedronce kilka dni, gdyż miejsce było przygotowane na tego typu sklep. Na miejscu i w nowej marce pozostali również pracownicy, którzy wcześniej pracowali w „Piotrze i Pawle” w danej lokalizacji.

Lokalizacje nowych sklepów Biedronka Premium:

  • Wrocław: Tarasy Grabiszyńskie (ul. Grabiszyńska 240)bi
  • Wrocław: Galeria Pilczycka Viktor (Dokerska 2A)
  • Tychy: Gemini Park (ul. Towarowa 2C)
  • Poznań: Centrum Franowo (ul. Szwedzka 6A)
  • Kalisz: Park Handlowy Kalinka (ul. Młynarska 131)

Jak wiadomo Biedronka Premium zamierza poszerzać sieć sklepów, jednak jeszcze nie mamy informacji, gdzie powstaną nowe sklepy. Jeronimo Martins planuje przejąć całą sieć sklepów „Piotr i Paweł”, wciąż trwają negocjacje.

Czy udało Wam się odwiedzić nowy sklep Biedronki? Jeżeli tak, koniecznie podzielcie się wrażeniami!

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)