Bolt (Taxify) – kod promocyjny! Kod rabatowy 10 zł na pierwszy przejazd w aplikacji Bolt.

bolt

Taxify to popularna aplikacja do zamawiania przejazdów działająca w większych miastach w Polsce. Kilka dni temu Taxify zmieniło swoją nazwę oraz logo, a także aplikacje mobilną – od teraz nazywa się Bolt. Czym spowdowane są zmiany? Z pewnością rozszerzeniem swojej dotychczasowej usługi, Taxify służyło głównie do zamawiania przejazdu samochodem. W aplikacji Bolt oczywiście mamy także taką możliwość, ale twórcy chcą rozszerzyć fukcję o zamówienia motoroweru czy możliwość wypożyczenia hulajnogi elektrycznej. Więcej o hulajnogach elektrycznych opisaliśmy w artykule: Lime – elektryczne hulajnogi.

Zniżka 10 zł na pierwszy przejazd w Bolt z kodem rabatowym!

Aplikacja Bolt być może stanie się sporą konkurencją dla popularnego w Polsce Ubera. Dla każdego, kto nie posiada własnego samochodu, aplikacje takie jak Bolt często są najlepszym rozwiązaniem, aby w szybkim czasie przedostać się na drugi koniec miasta. Twórcy przygotowali świetne promocje i kupony rabatowe dla wszystkich nowych klientów, wystarczy pobrać aplikację Bolt – Taxify na swojego smartfona (aplikacja dostępna na system Android oraz iOS). Następnie należy aktywować swoje konto – ogromnym plusem aplikacji mobilnej Bolt jest możliwość opłaty za przejazd za pomocą karty płatniczej lub gotówki. Aktualny kod rabatowy 2019, który daje możliwość darmowego przejazdu lub 10 zł na pierwszy przejazd to:  XFM1D.

Aktualny kod promocyjny dla Bolt – Taxify 10 PLN to:

XFM1D

 

Aplikacja działa w największych Polskich miastach:

 • Warszawa,
 • Poznań,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • Trójmiasto,
 • Łódź,
 • Lublin,
 • Bydgoszcz,
 • Aglomeracja Śląska,
 • Białystok,
 • Toruń,
 • Szczecin.

Jak aktywować kod rabatowy i darmowy przejazd w aplikacji Bolt?

Jeśli już pobierzemy oraz zarejestrujemy się w aplikacji Bolt, wystarczy w zakładce promocje wpisać kod rabatowy: XFM1D – doda on do naszego konta 10 zł, które możemy wykorzystać na dowolny przejazd.

W celu dodania kodu promocyjnego należy:

Po zalogowaniu do aplikacji przejść do menu – w tym celu należy kliknąć nasz avatar/zdjęcie, znajdujące się w lewym górnym rogu.

Bolt menu

Z widocznego powyżej menu wybieramy i przechodzimy do sekcji > Promocje.

Bolt - taxify promocje 2019

W tym miejscu wpisujemy kod rabatowy: XFM1D, a następnie klikamy button – Potwierdź.

kod rabatowy bolt

Po potwierdzeniu na ekranie naszego smartfona otrzymamy informacje o przyznanej zniżce. Przyznany kod rabatowy o wysokości 10 zł zostanie automatyczny dodany do naszego następnego przejazdu. Dzięki temu możemy cieszyć się pierwszym darmowym przejazdem lub zniżką 10 zł.

5/5 - (głosów: 7)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

 1. Nie wiem, czy w każdym mieście jest taka sama oferta, ale u nas (Lublin) dostępne są również hulajnogi na minuty. Fajna sprawa, szczególnie w cieple dni, kiedy nie ma się ochoty czekać na kierowcę i stać w korkach. Wydawało mi się, że raczej dystanse, które trzeba pokonywać do najbliższego pojazdu będą bardzo duże, ale wcale tak nie jest. Mogą powiedzieć, że non stop mijam hulajnogi, a więc wystarczy jeden przycisk w aplikacji i jazda. Ze zniżki nie korzystałam, a więc wypróbuje przy najbliższe okazji.