CDA Downloader – pobieranie filmów z CDA.pl

cda downloader - pobieranie filmów

Minęły już czasy pobierania filmów na dysk, aktualnie największą popularnością cieszą się serwisy VOD czyli takie, które dają możliwość oglądania filmu czy serialu online. Ułatwia to osobą zużywać dużo mniej transferu a samo oglądanie jest znacznie przyjemniejsze, bez konieczności czekania aż zostanie pobrany dany odcinek serialu czy nowego filmu. W Polsce, najpopularniejszym serwisem jest CDA.pl z dostępem do wielu nowości kinowych, które wrzucają użytkownicy. Na stronie mamy możliwość, także wykupienia konta premium. Darmowy okres testowy trwa 14 dni, po tym czasie koszt takiej usługi to 19,90 zł na miesiąc.

Pobieranie filmów z CDA.pl za pomocą strony oraz wtyczek

Istnieje kilka sposób na skutecznie pobieranie filmów z sieci, twórcy tworzą całą masę przydatnych wtyczek czy dedykowanych stron. Jedną z ciekawszych stron jest Cdax.pl, który służy jaki downloader filmów do portalu CDA. Działa bez limitów i pobiera filmy w każdej jakości. Sam proces jest banalnie prosty wystarczy wkleić bezpośredni link do filmu i podążać za instrukcją, ostatnim elementem będzie „Zapisz film wideo jako…” w tym momencie zacznie się pobieranie filmu na dysk.

Wtyczki do przeglądarki Chrome lub Mozilla Firefox sprawdzają się znakomicie, szczególnie polecam Video Downloader Professional. Po zainstalowaniu rozszerzenia i przejściu na stronę CDA z interesującym nas filmem pojawi się nowa zielona ikonka w prawym górnym roku. Klikając w ikonkę, otrzymamy informację o pliku oraz jego wadze, jeśli zechcemy go pobrać, wybieramy Download.

Jak pobierać filmy z CDA?

Wtyczki są często świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących, jeśli jednak nie chcemy instalować dodatkowego oprogramowania istnieje sposób aby pobrać film bezpośrednio ze strony CDA. Gdy dany film nas zaintersuje klikamy na nim prawym klawiszem myszy i wybieramy opcję skopiuj kod embed, następnie przechodzimy pod wybrany link np. http://ebd.cda.pl/620×368/20905021.

Będąc na podstronie z filmem lub serialem klikamy kombinacje klawiszy CTRL + U lub prawym klawiszem myszy Wyświetl źródło strony. W ten sposób w nowej karcie zobaczymy kod strony, następnym etapem będzie wciśnięcie CTRL+F w celu wyszukania potrzebnych nam informacji, w oknie wyszukiwarki wpisujemy MP4. Odnajdziemy tam link wyglądający następująco http:\/\/vrbx127.cda.pl\/jgPVUfXGdsdsamv6l5oZZ-SdnBQ\/1532479604\/lq986970350bd29fc96e974a1bdasdac54d81ab.mp4. Wklejamy nasz odnośnik do adresu naszej przeglądarki np. Chrome lub Firefox, tam klikamy prawym klawiszem myszy i wybieramy opcję: Zapisz film wideo jako…Cały proces jest bardzo szybki, cały film zapiszemy na swoim dysku. Teraz bez problemu możemy odtworzyć film na komputerze czy tablecie a także przenieść do telefonu i obejrzeć podczas długiej podróży.

2/5 - (głosów: 8)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.