Co to jest Youtube Shore? Projekt Youtube Shore – Mahonek

0
Youtube Shore

Od pewnego czasu na Polskim Youtube powstają coraz większe projekty, to już nie tylko streamy i nagrywanie filmików podczas grania w gry. W poprzednim artykule opisaliśmy organizowaną w Koszalinie Galę Fame MMA  czyli walki youtuberów. Nie musieliśmy czekać na kolejne ciekawe i kontrowersyjne zarazem projekty na Youtube.

Co to jest Youtube Shore?

Youtube Shore jak sama nazwa wskazuje jest podobnym projektem jak Ekipa z Warszawy: Warsaw Shore emitowanym na MTV Polska. Za całym przedsięwzięciem stoi Mahonek youtuber i streamer, którego kanał subskrybuje ponad 160 tysięcy widzów. Youtube Shore ma wzbudzać kontrowersje i przyciągać osoby, które przekazują dotacje podczas transmisji na żywo.

Cała akcja odbywa się w wynajętym domku w Mielnie, przez ponad tydzień zamieszkają razem. Relacja będzie trwać 24/7 w gronie uczestników znajdziemy 8 youtuberów – Mahonek, Adam Z, PaszaTV, Dawid Koks, Amadeusz Ferrari, Puczi Official oraz Adrian Polak – rywal Daniela Magicala na gali Fame MMA. Do transmisji live dołączają także goście specjalni, dla widzów udostępniony jest podgląd z czterech kamer zamontowanych w domku.

 

Mahonek – Youtube Shore transmisja na żywo

Transmisja na żywo Youtube Shore przyciąga sporą ilość widzów, od dawna picie alkoholu i dymy na Youtube przyciągają kilka a nawet kilkanaście tysięcy osób podczas transmisji. Od pewnego czasu support walczy z patostreamami, zostało zbanowanych sporo kanałów między innymi Rafonix i Gural czy ten los spotka także Youtube Shore? Czy projekt odniesie sukces? Czas pokaże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here