Co to jest Youtube Shore? Projekt Youtube Shore – Mahonek

Youtube Shore

Od pewnego czasu na Polskim Youtube powstają coraz większe projekty, to już nie tylko streamy i nagrywanie filmików podczas grania w gry. W poprzednim artykule opisaliśmy organizowaną w Koszalinie Galę Fame MMA  czyli walki youtuberów. Nie musieliśmy czekać na kolejne ciekawe i kontrowersyjne zarazem projekty na Youtube.

Co to jest Youtube Shore?

Youtube Shore jak sama nazwa wskazuje jest podobnym projektem jak Ekipa z Warszawy: Warsaw Shore emitowanym na MTV Polska. Za całym przedsięwzięciem stoi Mahonek youtuber i streamer, którego kanał subskrybuje ponad 160 tysięcy widzów. Youtube Shore ma wzbudzać kontrowersje i przyciągać osoby, które przekazują dotacje podczas transmisji na żywo.

Cała akcja odbywa się w wynajętym domku w Mielnie, przez ponad tydzień zamieszkają razem. Relacja będzie trwać 24/7 w gronie uczestników znajdziemy 8 youtuberów – Mahonek, Adam Z, PaszaTV, Dawid Koks, Amadeusz Ferrari, Puczi Official oraz Adrian Polak – rywal Daniela Magicala na gali Fame MMA. Do transmisji live dołączają także goście specjalni, dla widzów udostępniony jest podgląd z czterech kamer zamontowanych w domku.

 

Mahonek – Youtube Shore transmisja na żywo

Transmisja na żywo Youtube Shore przyciąga sporą ilość widzów, od dawna picie alkoholu i dymy na Youtube przyciągają kilka a nawet kilkanaście tysięcy osób podczas transmisji. Od pewnego czasu support walczy z patostreamami, zostało zbanowanych sporo kanałów między innymi Rafonix i Gural czy ten los spotka także Youtube Shore? Czy projekt odniesie sukces? Czas pokaże.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.