Co to znaczy PNTCMZ? Młody Youtuber Jakub Żak z kanału PNTCMZ Football

pntcmz football

Kariera na Youtube potrafi zaskoczyć wielu twórców. Młode osoby już nie marzą o pracy w korporacji a o zostaniu popularnym Youtuberem. Każdy twórca chce gromadzić w swojej społeczności coraz więcej subskrybentów. Nie od dziś wiadomo, że im dany youtuber ma więcej wyświetleń i subskrypcji może liczyć na lepsze współprace. Ostatnio na Polskim Youtube dzieje się bardzo dużo, na naszą uwagę zasługuje kanał Jakuba Żaka – PNTCMZ Football, aktualnie kanał ma ponad 350 tys. subskrybentów a filmiki cieszą się sporą ilością wyświetleń.

Kim jest Jakub Żak twórca kanału PNTCMZ Football?

Głównym tematem kanału jest piłka nożna, Jakub Żak to zaledwie 17-letni chłopak ze Stanisława Dolnego. Utalentowany młody piłkarz, który występował w między innymi Wiśle Kraków, Akademii Piłkarskiej 21 czy Garbarni Kraków. Jakub ma znakomite umiejętności techniczne, potrafi wykonać wiele trudnych tricków. Zamysłem kanału PNTCMZ Football była nauka młodych adeptów piłkarskich w szkoleniu swoich umiejętności. W ostatnim czasie w jednym z filmik Jakub pochwalił się wydaniem swojego kursu PNTCMZ Football – Treningi, Które Odmienią Twoją Grę w Miesiąc. Cały kurs zawiera 22 treningi piłkarskie oraz 3 filmy z treningu siłowego. Dzięki kursowi poprawisz swoją technikę i wydolność, dopracujesz strzały.

Co to znaczy PNTCMZ?

Wiele widzów zastanawia się co oznacza skrót kanału PNTCMZ w jednym z filmów Jakub wyjaśnił, że nazwa ta pochodzi od jego pierwszego fanpage na Facebooku, który założył w wieku 13 lat – Piłka nożna to całe moje życie.

Prezentacja kanału PNTCMZ Football

PNTCMZ Football – Instagram, Facebook

Każdy twórca posiadający swój kanał na YouTube, ma profile także innych social mediach instagram czy facebook aby dotrzeć ze swoim kontentem do nowych odbiorców.  Fanpage PNTCMZ posiada aktualnie 9924 polubień, natomiast instagram Jakuba jest znacznie bardziej popularny tam zgromadził prawie 42 tysiące obserwujących go osób.

 

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.