El Chapo 3 sezon – kiedy premiera? Netflix

serial el chapo 3 sezon

Każdego miesiąca Netflix przygotowuję listę nowych propozycji i premier filmów oraz seriali. Od dzisiaj w serwisie widnieje świetna informacja dla wszystkich fanów serialu El Chapo. Po dwóch znakomitych sezonach, czeka nas premiera 3 sezonu, który dostępny będzie od 27 lipca. Jest to obowiązkowa pozycja dla wszyskich fanów serialu pokroju Narcos czyli w klimacie gangsterskich karteli narkotykowych.

Kiedy premiera 3 sezonu serialu El Chapo?

Wszyscy miłośnicy serialu El Chapo po obejrzeniu 2 sezonów dostępnych na platformie streamingowej Netflix, czekali na konkretne daty i informacje na temat rozpoczęcia prac nad dalszymi losami meksykańskiego barona narkotykowego – Joaquína „El Chapo” Guzmána. W poprzednich sezonach szczegółowo poznajemy El Chapo. Jego pozycja z szeregowego członka gangu, sprzeciwia się rozkazom swojego bossa i wchodzi w niebezpieczne i ryzykowne układy z Pablo Escobarem. Po przeszmuglowaniu ogromnej ilości narkotyków w krótkim czasie do USA, zyskuje uznanie swojego szefa i w szybkim tempie pnie się w hierarchii kartelu, aby stanąć na jego czele. El Chapo staje się także jednym z najbardziej poszukiwanych przemytników i gangsterów w USA, a każdy jego ruch śledzi CIA.

Serial oparty jest na prawdziwej historii, ze względu na swoją brutalność dostępny jest dla widzów od 16 roku życia.

Co nas czeka w 3 sezonie? Czy producenci serialu zaskoczą widzów? Z pewnością, warto poczekać do 27 lipca 2018 roku i obejrzeć 1 odcinek 3 sezonu na Netflixie.

Kontrowersje wokół serialu El Chapo

aresztowanie el chapo w USA

Serial od początku produkcji wzbudzał wiele kontrowersji, za sprawą protestów, jakie wniósł prawnik – Joaquína Guzmána Loera. Prawnicy obawiali się, że wizerunek jego klienta został bezprawnie wykorzystany przez Netflix’a i Univision. Obawiali się także, że losy przedstawione w serialu negatywnie wpłyną na odbiór ich klienta. Poinformowali, że fabuła serialu El Chapo jest przerysowana i nie zbyt wiele ma wspólnego z rzeczywistością. Prawnicy próbowali wstrzymać publikacje serialu w obawie, że wpłynie to niekorzystnie na postępowanie, które toczy się w sądzie przeciwko Joaquína Guzmána w USA.

5/5 - (głosów: 2)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.