Everliker. Wtyczka do instagrama – like i follow bot

everliker

Instagram stał się teraz nie tylko naszym albumem zdjęć, jaki był jego cel na początku, ale wykorzystujemy go teraz jako platformę do zarabiania pieniędzy. Aktualnie większość firm próbuje się reklamować na tym serwisie, aby zwiększyć swoje zasięgi a przy tym podnieść swoją sprzedaż. Korzystamy z Instagrama coraz częściej i sami chcemy rozbudować naszą bazę odbiorców, aby w przyszłości móc korzystać ze współpracy. Rozwijanie bazy jest jednak trudne i uciążliwe. Dlatego powstało kilka botów Instagramowych, aby ułatwić to zadanie. Pomaga zwiększyć ekspozycję, liczbę obserwujących i zaangażowanie.

Jak działa Everliker? Instagram bot czyli wtyczka do Google Chrome

Everliker to bardzo prosta wtyczka dodawana do naszej przeglądarki, a dokładnie do Google Chrome. Wtyczka ta zwraca uwagę na Twój profil na Instagramie, lubiąc posty innych w Twoim imieniu abyś nie musiał ciągle przeglądać treści i klikać ręcznie w serduszka. Wtyczka idealnie sprawdza się jako asystent naszych działań marketingowych na instagramie.

Nie musisz się logować bezpośrednio do wtyczki, dlatego wszystkie Twoje dane są bezpieczne. Everliker działa w tle, nie musisz pamiętać, aby włączyć aplikację czy za każdym razem się logować na swoje konto do Instagrama. Bot naśladuje ludzką aktywność, czyli zatrzymuje się czasami, jak również śpi przez 8 godzin. Filtruje wszystkie posty, aby nie zwracać uwagę na reklamy czy zdjęcia pornograficzne. Wybieramy odpowiednie hasztagi, pod którymi chcemy, aby nasz bot zostawił serduszko i włączamy aplikację. W ciągu 24 godzin Everliker lajkuje do siedmiuset zdjęć. Taka wersja jest darmowa. Jeżeli jednak chcielibyśmy zwiększyć nasze zasięgi możemy wykupić wersję Premium. Pozwala ona na zwiększenie polubień zdjęć do 1400. Płatna wersja kosztuje 4,69 dolarów miesięcznie. Oprócz dodatkowych polubień zyskujemy jeszcze dodatkową opcję follow i unfollow. Jednakże bezpłatna wersja wtyczki spokojnie wystarczy na początek, aby zaistnieć na Instagramowym rynku i zyskać większą liczbę obserwujących. Everliker zwraca uwagę na Twój profil innych użytkowników, jednak aby byli oni zainteresowani obserwowaniem Ciebie, zadbaj o to aby Tój profil był ciekawy i aktywny.

Like for like Instagram – polubienia zdjęć na Instagramie

Aby pobrać aplikację wchodzimy na Chrome Web Store i poszukujemy Everliker. Możecie również przejść bezpośrednio TUTAJ. Pobieramy wtyczkę i logujemy się na swoje konto na Instagramie. Musimy zrobić to przez tę samą przeglądarkę, do której dodaliśmy bota. Następnie klikamy na ikonę wtyczki, którą znajdziemy w prawym górnym rogu strony przeglądarki. Jest to serduszko, dlatego nie będzie trudna w odnalezieniu. Ukaże się karta, na której, w wyznaczonym miejscu musimy napisać hasztagi.

Bot do instagramaustawianie hashtagów w wtyczce everliker

Warto przemyśleć jakich oznaczeń będziemy używać, gdyż wtyczka wyszukuje wszystkie zdjęcia z tym hasztagiem i je automatycznie lakuje. Aplikacja daje 700 serduszek przez dobę, dlatego możemy sobie dokładnie ustawić, pod które hasztagi chcemy wyszukiwać zdjęcia. Możemy wszystkie hasztagi wpisać w jedno okno, jeżeli chcemy to rozdzielić, klikamy w „Add task” i wpisujemy kolejne słowa. Na koniec włączamy darmową wtyczkę Everliker za pomocą przycisku „Save„.

Od tej pory nasze konto na Instagramie będzie widoczne u innych użytkowników zwiększając naszą szansę na zasięgi a przy tym więcej obserwujących, inaczej followersów (obserwujących). Od czasu do czasu warto zmienić hasztagi i angażować się w inną treść na Instagramie. Niestety jeżeli nasz komputer jest w stanie uśpienia to nasza wtyczka Everliker nie będzie działała w tle. Jednak włączając komputer, nie musimy od nowa się logować na platformie. Dzięki ciasteczkom, nasze konto na Instagramie jest zapamiętane przez bota. Warto pamiętać, że jest to opcja spamu. Instagram zawiesza konta korzystające z pomocy automatycznego komentowania czy obserwowania. Wtyczka nie jest zalecana dla kont, które są młodsze niż 21 dni. Instagram ma prawo zawiesić nasz profil na 24h lub czasem nawet na miesiąc. 

Everliker to łatwa w obsłudze wtyczka, która działa w tle podczas naszej pracy na komputerze. W darmowej wersji wtyczki mamy możliwość lajkowania 700 zdjęć dziennie. Konfiguracja pozwala na odpowiednie ustawienie interesujących nas hashtagów oraz lokalizacji, w wersji premium istnieje możliwość lajkowania zdjęć naszych nowych obserwujących. Everliker może okazać się świetnym narzędziem do usprawnienia i zautomatyzowania naszych działań marketingowych na Instagramie.

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. Całkiem przyjemna opcja – właściwie, dlaczego by nie spróbować?;)
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)