Fame MMA 5 – kiedy i gdzie? Karta walk i data wydarzenia!

fame mma 5

W czerwcu 2019 roku odbyła się czwarta gala Fame MMA, nie brakowało wielkich emocji oraz kontrowersji. Każda organizowana gala zaskakuje widzów czymś nowym. Organizatorzy wydarzenia, czyli Wojtek Gola oraz Boxdel zapowiedzieli już kolejną galę Fame MMA 5 – kto na niej zawalczy? Kiedy odbędzie się Fama MMA 5? Powoli pojawiają się różne przecieki na temat potencjalnych walk, czy okażą się prawdziwie? O tym przekonamy się już wkrótce.

Kto zmierzy się w oktagonie na Fame MMA 5? Zawodnicy i karta walk!

Kandydatów do walk na gali Fame MMA 5 nie brakuje, włodarze każdego dnia dostają mnóstwo propozycji. Najciekawsze z nich wybierane są do karty walk oraz walk wieczoru na gali. Na ostatniej gali sporo szumu zrobiła walka Amadeusza Ferrari z Adrianem Polakiem, z pewnością publiczność chętnie zobaczyłaby kolejne dymy i sprzeczki na konferencji z udziałem tych dwóch panów. Czy dojdzie do rewanżu? Jest taka możliwość, jednak przypuszczamy, że może to być na jednej z kolejnych gal np. Fame MMA 6. W czasie transmisji na żywo gali Fame MMA 4 do klatki wszedł Mini Majk, który wyzwał na pojedynek Lorda Kruszwila. Podczas live na YouTube Wojtek informował, że trwają ostatnie rozmowy na temat potencjalnej walki na piątej edycji Fame MMA. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy w klatce ponownie Isamu oraz Meduse. Czy walka wieczoru kolejny raz będzie należeć do pań? Wiele rzeczy wskazuje na fakt, że Lil Masti ponownie wejdzie do oktagonu. Wiemy również, że Boxdel na pewno nie zawalczy na piątej gali. Prowadzone są rozmowy z braćmi Malczyńskimi czy pojawią się na gali? Będziemy was informować na bieżąco.

Kiedy odbędzie się gala Fame MMA 5? Data i bilety.

W internecie jest wiele spekulacji na temat daty oraz miejsca, w którym odbędzie się Fame MMA 5. Włodarze federacji nie podają oficjalnych informacji, podczas poprzedniej gali zdradzili przypuszczalny termin, Fame MMA 5 prawdopodobnie odbędzie się 14 września 2019 roku. Miejsce, w którym odbędzie się gala i całe wydarzenie nie jest jeszcze znane. Cena biletów i transmisji PPV również nie jest znana, jeśli tylko otrzymamy oficjalne informacje od federacji Fame MMA artykuł zostanie aktualizowany.

Zdjęcie: Oficjalne konto na Instagramie @famemmatv

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.