Free Fight Federation – gdzie i kiedy oglądać nową galę Polsatu? Znamy kartę walk!

Federacja FFF: free fight federation

Po wielkim i kontrowersyjnym sukcesie gali freaków lub inaczej gali youtuberow Fame MMA. Komercyjna stacja Polsat oraz włodarze KSW zapowiadali, że powstanie nowa federacja dla freaków. I tak oto powstała… Free Fight Federation. Gala odbędzie już 8 czerwca 2019 roku w Zielonej Górze. Cała gala ma zrzeszać osoby związane z MMA oraz osoby medialne niezwiązane ze sportami walki tzw. freaki. Jedno jest pewne tak jak w przypadku Fame MMA czekają nas na pewno wielkie emocje i dużo zabawy. Znamy oficjalną kartę walk na pierwszą galę FFF MMA.

Kiedy i gdzie oglądać pierwszą galę Free Fight Federation?

8 maja odbyła się pierwsza konferencja organizacji FFF MMA, nie brakowało na niej słownych potyczek i ciętych ripost. Do pierwszej gali został miesiąc, odbędzie się ona 8 czerwca 2019 roku w Zielonej Górze w Hali CRS. Bilety są dostępne za pośrednictwem strony FFFMMA.pl. Transmisja i relacja na żywo z pierwszej gali dostępna będzie za pośrednictwem telewizji Polsat. Aktualnie brakuje informacji na temat PPV, możliwe, że pierwsza gala będzie transmitowana w formule otwartej za darmo dla wszystkich osób.

FFF logo
Oficjalne logo organizacji Free Fight Federation

Karta walk – FFF MMA. Kiedy walka Trybson vs Najman?

Największe emocje podczas gali freaków wzbudza karta walk. W przypadku Free Fight Federation również zapowiada się ciekawe widowisko. Wiele osób czeka na zapowiadaną od dawna walkę Trybsona z Najmanem. Ich konflikt trwa od dłuższego czasu, początkowo mieli stoczyć walkę w 2017 roku na gali PLMMA 74. Jednak do tamtej walki nie doszło, kibice musieli czekać ponad 2 lata, aby zobaczyć ich w klatce już 8 czerwca 2019 roku.

Aktualna karta walk – Free Fight Federation

  • Marcin Najman vs. Paweł „Trybson” Trybała
  • Krystian Pudzianowski vs. Radosław Słodkiewicz
  • Greg Collins vs. Rafał „Tito” Kryla

Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany o kolejne walki oraz dodatkowe informacje na temat gali FFF MMA.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.