Gdzie obejrzeć Grę o Tron?

serial gra o tron

Możemy się domyślać ile tak naprawdę osób zna, chociażby ze słyszenia serial Gra o Tron. Ten serial przebił wszystkie liczniki popularności i oglądalności. Mimo, że produkcja rozpoczęła się w 2011, ludzie nadal poszukują miejsc, w którym obejrzą wszystkie sezonu serialu za darmo. Serial zdobywa nowych fanów, także osoby, które już oglądały poszukują, aby przypomnieć sobie wątki akcji. Na szczęście w internecie nic nie ginie, dlatego możemy obejrzeć całą produkcję od pierwszego sezonu kilkakrotnie. Gdzie obejrzeć pierwszy sezon Gry o Tron?

O czym jest serial Gra o Tron?

Gra o Tron to amerykański serial fantasy, który powstał na podstawie powieści, sagi „Pieśń lodu i ognia” autorstwa pisarza George’a R.R. Martina. Sam serial jak sama nazwa wskazuje przedstawia walkę o władzę nad kontynentem Westeros, Essos oraz pobliskimi wyspami. Znajduje się tam Siedem Królestw. W pierwszym sezonie Gry o Tron w Siedmiu Królestwach panuje pokój, do śmierci królewskiego namiestnika Jona Arryna. Po tej sytuacji Robert, władca udaje się na północ, aby nadać miano namiestnika przyjacielowi z młodości Eddardowi Starkowi. I tak poznajemy w pierwszym sezonie główne losy tego bohatera, lorda władającego Północą i jego rodziny. Eddard „Ned” posiada sześcioro dzieci, w tym jednego nieślubnego syna Johna Snow. W późniejszej akcji serialu poznajemy historię, każdego z tych dzieci. W każdym Królestwie panuje inny ród, który poświęca najbliższych, aby osiąść na tronie.

Gra o tron ostatni sezon. Kiedy premiera 8 sezonu?

Pierwszy sezon serialu miał premierę w Ameryce 17 kwietnie 2011 roku. Obecnie Gra o tron ma 7 sezonów, powstanie jeszcze 8 sezon. Twórcy zapowiadają premierę 8 sezonu Gry o Tron na kwiecień 2019 roku. Sezon 7 składa się z 7 emocjonujących odcinków, które emitowane są w 74 krajach. Ostatni odcinek 7 sezon serialu Gra o Tron online, wyświetlany był już ponad 16,5 mln razy. W tym sezonie gościnnie wystąpił Ed Sheeran.

Gdzie obejrzeć Grę o Tron?

Niestety wszechobecny Netflix nie posiada dostępu do Gry o Tron online. Jest to produkcja HBO. Dlatego też, aby obejrzeć legalnie serial musimy skorzystać z HBO GO! Niektóre odcinki Gry o Tron obejrzymy za darmo, np. Gra o Tron odc 1 sezonu 7. Przeszukując internet natkniemy się na takie serwisy jak na przykład Anyfiles.pl, które często zostają zamknięte przez udostępnianie filmów i seriali online z HBO GO. Aby obejrzeć Grę o Tron za darmo online, znajdziemy poszczególne odcinki na CDA, zalukaj.pl czy YouTube. Niestety nie zawsze w dobrej jakości i nie wszystkie. Grę o Tron znajdziemy w wersji z napisami jak i z lektorem. Dla największych fanów serialu producenci wypuścili serial na płytach DVD. Całą kolekcję znajdziemy w sklepach internetowych, allegro oraz w Empiku.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.