Gdzie obejrzeć serial Kobiety Mafii online za darmo? CDA, Zalukaj, Youtube, Showmax

serial kobiety mafii online

Po wielkim kinowym sukcesie filmu Kobiety Mafii, Patryk Vega nie próżnuje i już wydał kolejny serial. Kilka tygodniu temu premierę miał serial Botoks, natomiast od 30 maja dostępny są także dalsze losy kobiet mafii w serialu Kobiety Mafii, dostępny na platformie Showmax. Film Kobiety Mafii osiągnął ogromny sukces, ponad 2 miliony widzów udało się do kin aby obejrzeć nową produkcję Patryka Vegi. Reżyser zapowiedział dalsze losy, premierę zaplanowano na 2019 rok.

Serial Kobiety Mafii online – gdzie oglądać za darmo? CDA, ZALUKAJ, Youtube?

Podobnie jak w przypadku poprzedniego hitu filmu Botoks, także Kobiety Mafii zostanie rozszerzone o fabułę i nowe wątki, reżyserem serialu oczywiście jest nie kto inny jak sam Patryk Vega.

Tematem przewodnim tak jak w przypadku filmu, są losy agentki ABW – Bela, główną postać gra Olga Bołądź, po doskonale przeprowadzone akcji, podejmuje nowe niebezpieczne zadanie. Jej głównym celem jest przedostanie się pod przykrywką do lokalnej grupy przestępczej, dowodzonej przez bossa warszawskiego półświatka, Paradino w tej roli znakomity Bogusław Linda. Nie brakuje także wielu pobocznych bardzo charyzmatycznych postaci między innymi Cienia ( Sebastian Fabijański) czy Anki (Katarzyna Warnke). W serialu widzowie będą mogli obejrzeć znacznie wydłużona, kultową już scene tańca na rurze z udziałem pięknej Olgi Bołądź do piosenki LOUISAHHH!!! – Change. Nie zabraknie także nowy twarzy w serialu zadebiutują fighterzy z KSW – Karol Bedorf oraz Łukasz „Juras” Jurkowski.

Pierwszy odcinek zadebiutował na platformie 30 maja, natomiast zakończenie sezonu zaplanowano na 04 lipca.

Cały sezon serialu na chwilę obecną będzie posiadać 6 odcinków, każdy z nich będzie dostępny co czwartek w serwisie Showmax, 14 dni darmowego użytkowania więc spokojnie można obejrzeć wszystkie odcinki w jakości HD.

Obejrzyj serial Kobiety Mafii w Showmaxie.
Oficjalny zwiastun serialu Kobiety Mafii

Gdzie oglądać filmy i seriale online za darmo? Strony z filmami online.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.