Grease – powstanie prequel kultowego musicalu! Sprawdź o czym będzie?

John Travolta i Olivia Newton - prequel Grease

Nie wiem czy zauważyliście, ale wraca wiele produktów, które swoją świetność miały w latach 80, 90. Buty, ubrania, filmy nagrywane kamerami VHD. A ostatnio ukazała się wiadomość o powrocie kultowego musicalu pod tytułem Grease. Hollywood chwyta się sprawdzonych metod i po raz kolejny postanowił odnowić stary film. Jak podają reporterzy, już zaczęły się zdjęcia nowej produkcji.

Prequel Grease – Tell me more, tell me more. O czym będzie film Summer Loving?

Prequel musicalu Grease

Musical Grease powstał w 1978 roku. W główne role Sandy i Danniego wcielili się Olivia Newton-John oraz John Travolta. Film opowiada o ich niemiłym spotkaniu oraz uczuciu jakie się rodzi. W pamięci pozostały nam piosenki z tej produkcji, takie jak „Summer Nights” czy „We go together”. Na początku tego filmu główni bohaterowie śpiewają o swoim wakacyjnym romansie. W słowach Sandy była to romantyczna historia, jednak Danny przedstawiał bardziej intymną zażyłość. Cztery lata później powstał sequel musicalu pod tytułem Grease 2. Jednak ta część nie podbiła serc widzów jak pierwsza część, a także była mocno negowana przez krytyków filmowych.

Produkcja Hollywood postanowiła stworzyć prequel – film poprzedzający wydarzenia – a dokładnie film Summer Loving opowiadał będzie o romansie, o którym śpiewają główni bohaterowie. Opowiadać będzie o spotkaniu i o tym wszystkim co stało się zanim rozegrały się wydarzenia w musicalu Grease.

Kiedy film Summer Loving trafi do kin?

Scenariusz został napisany przez Aladdina Johna Augusta, autor scenariuszy m.in. do Dużej ryby czy Charliego i Fabryki Czekolady. Obsada nie jest jeszcze znana, jak również nie wiemy kiedy rozpoczną się zdjęcia i kiedy film trafi do kin. Reporter Hollywood nie zdradził również, czy nowy film będzie w formie musicalu czy nie.
Cały scenariusz będzie opierał się na informacjach zawartych w słowach najbardziej znanej piosenki „Summer Nights” – Tell me more, tell me more. Cały soundtrack można pobrać z serwisu YouTube.
Fani oryginalnego filmu uważają, że prequel nie jest potrzebny, a nawet może być to strzałem w kolano. A jak Wy uważacie?

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.