Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera? Firefox, Opera, Chrome.

jak dodać zdjęcie na instagram z komputera

Instagram – aplikacja, która stała się najbardziej popularną aplikacją na świecie. Wrzucamy tam własne zdjęcia, wiele przedsiębiorstw prowadzi tam profil firmowy oraz wiele sklepów małych i dużych sprzedaje swoje produkty na Instagramie. Aplikacja ta jest dostępna tylko na telefon ale wiele rzeczy już teraz możemy zrobić na swoim komputerze. Jeżeli wrzucamy zdjęcia na własny użytek, robione telefonem to nie ma problemu z korzystania z aplikacji na smartfonie. Jednak coraz częściej korzystamy z profesjonalnych aparatów fotograficznych i programów do obróbki zdjęć a nie z aplikacji na telefon.  W takim wypadku nie chcąc przerzucać zdjęć z aparatu na komputer a później na telefon korzystamy z możliwości wrzucenia zdjęć na swoje konto Instagramowe prze komputer. Nie jest to intuicyjne jak na Facebooku, jednak nie jest to tak trudne jak się wydaje. Wystarczy kilka prostych kroków i nowe zdjęcie pojawi się na naszym profilu.

Jak dodać zdjęcie na Instagrama z komputera? Instrukcja krok po kroku.

Pierwszym krokiem jakim musimy zrobić to zalogowanie na własne konto, jeżeli nie mamy jeszcze konta to należy się zarejestrować. Wymyślić nazwę, podać maila i hasło dostępu. Warto pamiętać o tym, ze swoją nazwę można zmienić w każdym momencie na inną, dostępną.

Krok 1

Wchodzimy na stronę Instagram.com i logujemy się na własny profil przez nawę, email lub numer telefonu plus nasze hasło. Można również skorzystać z logowania poprzez nasz profil na Facebooku.
Logowanie do Instagrama

Krok 2

Wchodzimy na stronę swojego profilu i naciskamy prawym przyciskiem na myszy lub touchpadzie naszego laptopa, następnie klikamy „Zbadaj” lub korzystamy ze skrótu Ctrl + Shift + I (Windows) lub Cmd + Opt + I (OS X). W ten sposób pojawi się nam okienko narzędzi dla programistów. Może wyglądać to jako trudne, ale spokojnie nie ma się czego obawiać. Po prawej stronie, klikając na trzy kropeczki ustawiamy po prawej stronie okno narzędzi.

Krok 3

Teraz zmieniamy widok z komputera na urządzenie mobilne.

Najłatwiejszym widokiem jest iPhone 6/7/8. Teraz wystarczy tylko odświeżyć stronę i pojawi nam się widok jak w aplikacji na telefonie. W taki sposób możemy to zrobić na każdej dostępnej przeglądarce na Waszym komputerze.

Krok 4

Teraz możemy poruszać się spokojnie po naszym koncie, jak w aplikacji. Dodając zdjęcie wybieramy je z biblioteki naszego komputera, dodajemy opis, a także hasztagi. Możemy wybrać również lokalizację, jednak potrzebna jest włączona ta funkcja.

Jak dodać relację Instastory na komputerze? Dodawanie relacji przez komputer na Instagramie.

Ostatnio nie tylko możemy dodawać zdjęcia przez komputer, ale tworzyć również relacje. Oczywiście te relacje, które nagrywam na bieżąco wrzucamy przez telefon, ale modne stały się ciekawe grafiki. Takie kreatywne Instastory możemy stworzyć dzięki Canvie, ten serwis proponuje szablony do stworzenia świetnych projektów.

Jak stworzyć profesjonalną grafikę na Facebooka lub bloga?

Przygotowane projekty graficzne lub filmy, wrzucamy podobnie jak zdjęcie. Robimy wszystko według instrukcji powyżej, jednak przechodzimy na stronę główną Instagrama i podobnie jak na telefonie, wrzucamy nasze Instastory.

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.