Jak doładować konto z Orange? Doładowanie telefonu.

doładowanie konta Orange

Jeśli posiadasz telefon na kartę w sieci Orange i nie wiesz jak doładować swoje konto. Nie musisz się już martwić. Dobrze trafiłeś. Podpowiemy kilka sposobów dzięki, którym będziesz mógł szybko doładować konto Orange.

Jak doładować konto Orange z paragonu/zdrapki?

Jeśli kupiłeś doładowanie telefonu w sklepie z całą pewnością dostałeś wydruk w formie paragonu. W kolejnym kroku musisz po prostu wpisać kod: *125*w tym miejscu podać 14-cyfrowy kod z paragonu/zdrapki#, sprawdź ponownie czy wprowadzony kod jest taki sam jak na paragonie jeśli tak naciśnij zieloną słuchawkę.

Jak doładować konto w Orange innej osobie?

Jeśli chcesz doładować konto w Orange znajomej/znajomemu wystarczy, że pod, numer 510 700 700 wyślesz SMSa o treści: „14-cyfrowy kod doładowania, spacja, numer telefonu znajomej/znajomego, spacja, ponownie numer znajomej/znajomego”. Zrobione, doładowałeś konto znajomej/znajomemu.

Doładowanie konta w Orange z konta bankowego

Jeśli korzystasz z bankowości internetowej to warto, abyś sprawdził, czy Twój bank umożliwia doładowanie konta z poziomu konta bankowego. Opcja ta jest bardzo przydatna jeśli niespodziewanie musisz doładować konto w Orange a w pobliżu nie ma żadnych otwartych sklepów. Siedząc w domu, wystarczy, że się zalogujesz na własne konto bankowe, wejdziesz w zakładkę Doładowania. Wpisz numer telefonu, który ma być doładowany, kwotę doładowania i wybierz operatora Orange.  Potwierdź transakcję zgodnie z dalszymi wskazówkami. Po kilku sekundach telefon zostanie doładowany. Musisz przyznać, że taki sposób jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem 😊

Jak włączyć i wyłączyć roaming w Orange?

Doładowanie konta w bankomacie

Używając bankomatu masz możliwość doładowania własnego konta lub konta znajomej/znajomego posiadającego telefon w Orange. Konto można doładowywać przez całą dobę i nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów.

Aby doładować konto w Orange w ten sposób na ekranie bankomatu musisz wybrać opcję Usługi GSM, albo Inne usługi dalej postępuj zgodnie z wyświetlaną instrukcją. Numer telefonu zostanie doładowany automatycznie, tak samo zostaną pobrane pieniądze z Twojego konta bankowego.

Doładowanie telefonu w Orange Online przez internet

Możesz skorzystać z tego sposobu pod warunkiem, że posiadasz konto bankowe, albo kartę płatniczą. Wejdź na stronę: https://doladowania.orange.pl/ i postępuj zgodnie z dostępnymi tak wskazówkami.

Telefon można również doładować dzwoniąc pod numer *500. Pamiętaj jednak, że ten sposób jest płatny i może zająć Tobie więcej czasu niż inne zaprezentowane sposoby, gdyż będziesz musiał wysłuchać maszyny, wszystkich promocji i wyczekiwać kiedy będziesz mógł wcisnąć odpowiednie klawisze.

Tylko ostrzegamy, ale to jaki sposób doładowania konta w Orange wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie. Warto także na bieżąco sprawdzić swój stan konta Orange.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.