Jak usunąć konto na Badoo?

jak usunąć konto na badoo

Badoo to popularna platforma społecznościowo-randkowa założona już ponad 10 lat temu a mianowicie w 2006 roku. Początki obejmowały głównie Londyn, aktualnie aplikacja dostępna jest w 190 krajach na całym świecie. Obecnie w serwisie zarejestrowanych jest ponad 381 milionów użytkowników, każdy z nich posiada swój profil, w którym może umieszczać nowe zdjęcia, rozmawiać z innymi osobami lub dodawać do ulubionych w celu poznania kogoś bliżej. Badoo znacznie zyskało na popularności w momencie opublikowania darmowej aplikacji na systemy iOS oraz Android to głównie tam większość z nas korzysta z serwisu bo jest znacznie wygodniej i bardziej intuicyjnie. Co jeśli nie mamy już ochoty mieć profilu w serwisie? Jak usunąć konto na Badoo? Postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Usunięcie profilu w serwisie Badoo.

Niestety tak jak w wielu przypadkach, rejestracja nowego konta w serwisie jest banalnie prosta, natomiast usunięcie konta w Badoo może naprawdę przysporzyć wielu kłopotów osobom początkującym w internecie lub rzadziej korzystających z aplikacji mobilnych. Powodów usunięcia konta może być wiele, najpopularniejsze z nich to przede wszystkim trudna nawigacja i korzystanie z serwisu tradycyjnego, interfejs aplikacji czy to, że w serwisie istnieje wiele tysięcy fałszywych profili. Zakładanych w celu np. wyłudzenia poufnych informacji czy numerów telefonu.

Jak usunąć konto na Badoo?

Jeżeli mamy powód i chcemy usunąć swojego konto w serwisie randkowym Badoo, czeka nas chwile zabawy. Postaramy się jednak w jasny i szybki sposób przekazać jak to skutecznie zrobić. W serwisie istnieją dwie możliwości tymczasowe ukrycie profilu lub całkowite i trwałe usunięcie konta. Zacznijmy od początku.

  1. Najpierw musimy zalogować się do serwisu za pomocą aplikacji Badoo,
  2. Przechodzimy na swój profil, w lewym górnym rogu znajduje się ikona Ustawienia,
  3. Po przejściu do ustawień, w dolnej części wybieramy opcje: Konto,

ustawienia badoo

opcje dostępne w serwisie badoo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. W tej sekcji mamy możliwość Ukrycia swojego profilu, lub wybrania opcji Usuń konto (mała czcionka na dole ekranu)
5. To już ostatni krok: aplikacja zapyta nas Czy na pewno chcesz usunąć swoje konto?,
6. Jeśli jesteśmy pewni swojej decyzji wybieramy ostatnią opcje czyli zaznaczamy Usuń konto i klikamy Dalej.

ukrywanie konta badoo

usuń konto badoo
Spowoduje to wyłączenie Twojego konta Badoo na 30 dni. Otrzymasz e-mail z linkiem do swojego konta, więc jeśli chcesz nadal z niego korzystać, wystarczy, że klikniesz ten link i zalogujesz się na swoje konto. Jeśli nie zalogujesz się na konto w ciągu 30 dni, zostanie ono trwale usunięte z serwisu randkowego Badoo.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.