Jak usunąć konto na Snapchacie?

usuwanie konta snapchat

Kto z nas nie korzystał kiedyś ze Snapa? Przed wprowadzeniem instastory na instagramie to właśnie snapchat był numerem jeden do dzielenia się zdjęciami, które automatycznie usuwane są z relacji po 24 godzinach. Aplikacja Snapchat została głównie stworzona dla nastolatków, którzy lubią dzielić i komunikować się ze swoimi znajomymi za pomocą zdjęć i krótkich filmików. Po pewnym czasie jednak każda aplikacja może się znudzić i zachodzi potrzeba usunięcia konta na Snapie. W tym artykule przedstawimy instrukcje krok po kroku jak usunąć konto Snapchat.

Co to jest Snapchat?

Snapchat to z pewnością jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych. Zamysłem aplikacji jest szybkie dzielenie się swoimi przeżyciami, swoim życiem za pomocą zdjęć oraz krótkich filmików. Snapchat powstał w 2011 roku, twórcą jest Evan Spiegel. Największą zaletą Snapa, która przyniosła jej największy wzrost popularności wśród nastolatków jest to, że udostępnione przez nas Snapy usuwane są automatycznie po 24 godzinach – znikają bezpowrotnie. Mamy także możliwość wysłania Snapa swoim znajomym te znikają zaraz po wyświetleniu. Obsługa aplikacji nie przysporzy nikomu problemu, interfejs jest bardzo prosty. Snapchat dostępny jest za darmo na smartfony z systemem Android oraz iOS.

W największej fazie rozwoju z aplikacji Snapchat korzystało ponad 160 milionów osób na całym świecie, bez wątpienia rok 2017 był najlepszym rokiem dla aplikacji i stał się świetnym narzędziem biznesowym. Wiele znanych marek wykorzystywało zasięgi najpopularniejszych twórców na Snapie, aby dotrzeć ze swoim produktem do większej liczby odbiorców. Najpopularniejszymi użytkownikami Snapchata w Polsce są SexMasterka, Littlemooonster96 oraz Blowek tuż za nimi plasuje się Dawid Kwiatkowski.

Jak trwale usunąć konto na Snapie?

Usunięcie konta w aplikacjach mobilnych bywa czasami trudnym zadaniem. Usunięcie Snapa nie jest skomplikowaną procedurą tak jak w przypadku usuwania konta na Instagramie. Jeżeli podejmiemy decyzję o trwałym usunięciu naszego profilu na Snapchacie należy wykonać kilka kroków, aby rozpocząć proces usuwania konta.

  • Na swoim smartfonie lub tablecie otwórz aplikacje Snapchat,
  • Zaloguj się na swoje konto,
  • Następnie przechodzimy do Ustawień (ikona koła zębatego) > Wsparcie > tutaj wybieramy My Account & Security > Account Information > Delete My Account > tutaj otrzymamy instrukcję i bezpośredni link do usunięcia konto w aplikacji oraz za pomocą przeglądarki nasze konto na Snapchacie.
  • Klikamy w link accounts portal lub przechodzimy bezpośrednio pod stronę https://accounts.snapchat.com/accounts/delete_account > tutaj wpisujemy swój aktualny Login oraz Hasło > następnie klikamy przycisk Continue.
usuwanie konta na snapie
Jak usunąć konto na Snapie?

Jak przywrócić swoje konto na Snapchacie?

Nasze konto zostanie dezaktywowane na 30 dni, jeśli zechcemy przywrócić swój profil wystarczy, że zalogujemy się ponownie w aplikacji za pomocą wcześniejszych danych. Jeśli tego nie zrobimy po 30 dniach dezaktywacji konto zostanie trwale usunięte, a jego przywrócenie nie będzie już możliwe. Informacje takie jak nasze ustawienia konta, znajomi, czaty, historia, dane lokalizacji i urządzenia zostaną usunięcie z bazy danych.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.