Jak włączyć Telnet w systemie Windows?

telnet system Windows

Usługa Telnet, z której korzystało wiele osób, została domyślnie wyłączona w systemie Windows 7. Sytuacja ta ma miejsce od pojawienia się systemu Windows Vista, jednak nic straconego. Usługę Telnet możemy bez trudu włączyć samodzielnie w systemie Windows. W tym artykule przedstawimy krótką instrukcję jak to zrobić!

  1. Przechodzimy do Panelu Sterowania (Start – Panel Sterowania)
  2. Następnie wybieramy opcję: Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows,
  3. Z listy wybieramy Klient Telnet – zaznaczamy opcję haczykiem i potwierdzamy zmiany za pomocą przycisku ok.

Po tych czynnościach, system rozpocznie proces instalacji klienta Telnet na naszym komputerze / laptopie.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.