Jak wyłączyć autoodtwarzanie na YouTube? Autoplay filmów na Youtubie

0
youtube

Znacie na pewno autoodtwarzanie filmów i klipów na YouTube. Taką nową formę jakiś czas temu wprowadził ten serwis dla ułatwienia ludziom korzystania z witryny. A jak to jest w praktyce? Czy jest to dla Nas wygodną formą, czy jednak nie. Często włączamy kilka kart na raz, aby dany filmik miał czas się zbuforować. Ci, którzy używają tej taktyki, zrozumieją, jak denerwujące jest to, że wideo odtwarza się automatycznie, gdy buforowanie jeszcze się nie zakończyło.

Szczególnie gdy masz kilka ładowań i nie masz pojęcia, która karta jest odtwarzana, a która nie. W tym artykule przedstawiamy kilka pomocy, które zatrzymują opcję automatycznego odtwarzania w YouTube.

Jak wyłączyć autoodtwarzanie filmów na YouTube?

Najszybszym sposobem na wyłącznie automatycznego odtwarzania playlisty jest przesunięcie suwaka polecenia w lewo. Sam suwak znajdziemy na stronie YouTube u góry po prawej stronie. Jednak wylogowując się lub zmieniając konto musimy pamiętać, aby za każdym razem to przełączyć.

wyłączenie opcji autoodtwarzanie na youtube

Wtyczka do wyłączenia funkcji autoplay na Youtube

Inną formą wyłączenia autoplay na YouTube jest zainstalowanie wtyczki do przeglądarki.  Jeśli używasz przeglądarki Chrome, przejdź do strony, aby uzyskać rozszerzenie Chrome Stop Stop dla autoplay. Następnie dodaj do Chrome. Po zakończeniu instalacji po prostu działa! Otwórz dowolne wideo z YouTube w przeglądarce Chrome, a zobaczysz, że wideo nie będzie odtwarzane, dopóki nie zostanie w pełni załadowane.

Teraz dzięki tym rozszerzeniom i ustawieniom możesz uzyskać pełną kontrolę nad swoimi filmami, niezależnie od tego, czy chodzi o ich buforowanie, ładowanie czy odtwarzanie. Baw się dobrze z Twoimi filmami!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here