Jak wyłączyć Halo Granie w Orange?

jak wyłączyć halo granie

Operatorzy telefonii komórkowej w swojej ofercie posiadają wiele dodatkowych opcji. Orange przygotował dla swoich klientów usługę Halo Granie, czyli granie na czekanie. Wybraną przez nas muzykę usłyszą wszystkie osoby, które będą do nas dzwonić. Jest to świetna alternatywa dla tradycyjnego sygnału oczekiwaniu na połączenie. Pamiętajmy, że usługi dodatkowe są płatne, warto wiedzieć jak wyłączyć Halo Granie w Orange w przypadku chęci rezygnacji z usługi.

Halo granie bez limitu – ulubiony utwór zamiast sygnału oczekiwania

Operatorzy na Polskim rynku często mocno konkurują ze sobą, aby zachęcić do skorzystania z ich oferty abonamentowej lub karty SIM. Konkurencja od dawna promuje usługi związanie z graniem na czekanie, Orange również wprowadziło do swojej oferty muzykę na czekanie nazwaną Halo Granie. Usługa ma umilić czas oczekiwania na połączenie osobom, które zechcą się do nas dodzwonić. W bazie Halo Granie znajdziemy najnowsze utwory muzyczne.

Pakiet internetowy Orange – jaki wybrać?

Ile kosztuje Halo Granie? Jak uruchomić usługę?

Często pojawia się promocja, która pozwala nam na aktywacje usługi Halo Granie bezpłatnie przez pierwszy miesiąc korzystania. Następnie kolejny okres w cenie standardowej to koszt 2 zł miesięcznie, kwota zostanie doliczona do naszego abonamentu. Halo Granie w Orange posiada wiele utworów muzycznych do wyboru, starannie podzielone na kategorie. Aktywacja nowego utworu to koszt: 3,69 zł

Usługę Halo Granie możemy aktywować za pomocą:

  • wysyłając SMS o treści [kod utworu] pod numer 3333,
  • włączenie usługi w panelu klienta Mój Orange,
  • na stronie internetowej: halogranie.orange.pl
  • dzwoniąc pod numer *3333

Usługa zostanie włączona w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia aktywacji.

Jak wyłączyć Halo Granie w Orange?

Jeśli nie zamierzamy już korzystać z usługi Halo Granie, możemy zrezygnować z muzyki na czekanie w każdym momencie. Rezygnacja nie powinna sprawić nikomu trudności, jest kilka sposób na wyłączenie Halo Granie w Orange.

  • wysyłając SMS-a na numer 3333 o treści WYLACZ,
  • za pośrednictwem halogranie.orange.pl, logując się do swojego konta możemy wyłączyć usługę,
  • dzwoniąc pod numer *3333, postępując zgodnie z poleceniami, bez trudu wyłączymy Halo Granie.

Po zgłoszeniu wyłączenia Halo Granie w Orange usługa zostanie wyłączona w ciągu 24 godzin od momentu zlecenia. Wszystkie utwory, które mamy zapisane w naszym albumie zostaną wykasowane wraz z wyłączeniem usługi.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.