Jak wyłączyć muzykę na czekanie w Play? Dezaktywacja i koszt usługi.

muzyka na czekanie w play

Play to aktualnie chyba najpopularniejsza sieć w Polsce. Granie na czekanie dotarło także do tej sieci pod nazwą – muzyka na czekanie to oferta skierowana dla wszystkich klientów sieci PLAY. Muzyka na umilić czas dzwoniącym do Nas osób – podczas oczekiwania na odebranie połączenie mają możliwość usłyszenia wybranej przez Ciebie muzyki. Może to być hit tego lata np. Sławomir – Miłość w Zakopanem czy nowy utwór Dawida Podsiadło. Muzyka na czekanie pozwala także na wgranie własnego utworu MP3. Wybrana przez nas muzyka zastąpi tradycyjny sygnał, który zostanie przerwany gdy odbierzesz połączenie.

Muzyka na czekanie – jak wyłączyć? Dezaktywacja usługi w PLAY.

Operator jak każdą nową usługę, którą świadczy w swojej sieci musi odpowiednio wypromować. Należy uważać na wszystkie chwyty marketingowe i promocje, muzyka na czekanie często oferowana jest „za darmo” jednak tak jak tylko przez okres 30 dni. Po tym czasie, ustawienie muzyki na czekanie kosztuje nas 2 zł miesięcznie. Za każdą zmianę utworu na inny również zostanie naliczona opłata w wysokości 2 zł.

Aby wyłączyć usługę muzyka na czekanie w PLAY należy postępować według instrukcji:

    1. Pierwszy sposób:
     Za pomocą bezpłatnego kodu *111*19*2# lub kod: *111#, następnie wybrać odpowiednią opcję w celu dezaktywacji usługi.
    2. Druga opcja:
     Należy wysłać SMS-a o treści NIE na numer 3000. Koszt sms-a według cennika operatora.
    3. Trzecia opcja:
     Zaloguj się na stronie 24.play.pl, tam w ustawieniach swojego konta należy wybrać Pakiety i usługi, następnie przejść do sekcji Usługi dodatkowe, odnaleźć Usługę Muzyka na czekanie i kliknąć wyłącz.

    

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.