Jak wylogować się z Instagrama?

Jak wylogować się z Instagrama

Korzystanie z portali social media jest koniecznością w przypadku prowadzenia własnej firmy lub przeprowadzenia skutecznej kampanii internetowej. Influencerzy często używają kilku kont jednocześnie. Dla wielu z nich problematyczne jest odnalezienie funkcji pozwalającej na wylogowanie się z Instagrama na wybranym koncie. W tym artykule przedstawimy instrukcje jak wylogować się z Instagrama za pomocą przeglądarki internetowej dostępnej na komputerze oraz smartphona z systemem iOS lub Android.

Na naszym portalu poruszaliśmy już kilka tematów związanych z Instagramem, odsyłam Cię do poradnika jak usunąć konto na Instagramie oraz jak dodać zdjęcie na Instagrama z komputera.

Jak wylogować się z aplikacji Instagram na komputerze?

Funkcja wylogowania na Instagramie przydaje się nam głównie w przypadku pojedynczego logowania na innym urządzeniu lub komputerze. Jeśli nie chcemy, aby nasz profil pozostał aktywny należy się wylogować. Zarządzenie kilkoma kontami na Instagramie bywa uciążliwe, na urządzeniu mobilnym możemy być zalogowani tylko na 5 aktywnych profilach. Jeśli zarządzamy większą ilością kont, zmuszeni zostaniemy do wylogowania się z któregoś profilu.

Twórcy każdego portalu społecznościowe przykładają szczególną uwagę, aby logowanie oraz rejestracja w serwisie było łatwa i intuicyjna. Jednak inne opcje, często są dobrze ukryte na naszym profilu lub w ustawieniach, jest to często zabieg celowy, aby zatrzymać nas jak najdłużej na portalu.

Instagram w Internecie wyloguj się

Jeśli chcemy wylogować się z Instagrama korzystając z przeglądarki internetowej, należy kliknąć ikonę ludka w prawym górnym rogu. W ten sposób zostaniemy przeniesieni na stronę główną naszego profilu, możemy także bezpośrednio przejść na nasz profil korzystając z linka https://www.instagram.com/nazwa_konta/. Następnym krokiem jest przejście do ustawień profilu, klikając w ikonkę zębatego koła tuż obok Edytuj profil. Po kliknięciu pojawi nam się okno, w którym wybieramy opcję Wyloguj się – gotowe, zostaliśmy poprawnie wylogowani z Instagrama.

Wyloguj się z Instagrama na urządzeniach mobilnych.

Jeżeli posiadasz zainstalowaną aplikacje Instagram na swoim smartfonie z systemem Android lub iOS proces wylogowania będzie bardzo zbliżony. Po zalogowaniu się na nasze konto przechodzimy na nasz profil. W tym celu klikamy na nasze zdjęcie profilowe znajdujące się w prawym dolnym rogu. Następnie klikamy w 3 kreski znajdujące się w prawym górnym rogu, z rozsuwanej sekcji wybieramy opcje na samym dole – Ustawienia. Zostaniemy przeniesieni do zakładki Ustawienia, zjeżdżając na sam dół będzie dostępna opcja: Wyloguj z konta (nazwa konta) lub Wyloguj się ze wszystkich kont.

ustawienia instagramwyloguj konto instagram
5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.