Jak wypowiedzieć umowę z NC+? Wzór umowy [PDF]

Jak wypowiedzieć umowę z NC+

NC+ (nc plus) powstało z połączenia Telewizji N i Cyfry+. Oferta nowo powstałego operatora nie była zbyt atrakcyjna dla klientów. Przede wszystkim dotychczasowi klienci oburzyli się na fakt, że za nowe pakiety muszą płacić zdecydowanie więcej niż do tej pory.
W związku z czym wszyscy zaczynają się zastanawiać czy jest możliwe wypowiedzenie umowy z NC+ bez większych konsekwencji…

Wypowiedzenie umowy NC+

Nowy operator wszystkim klientom dostarczył informacje na temat wchodzących zmian. W pismach tych skupiono się w głównej mierze na nowych warunkach, korzyściach i oczywiście zawarto w nim informację, że klienci mają możliwość wypowiedzenia umowy jeśli nie akceptują wchodzących w życie zmian.

W związku z czym każdy klient mógł rozwiązać umowę z NC+ bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji. Najważniejsze jednak było to, aby wypowiedzenia dokonać w terminie wskazanym w tym właśnie piśmie. Zaznaczmy, że operator celowo tą datę wpisał pisemnie w piśmie, aby była ona trudniejsza do wychwycenia. Jeżeli do operatora nie zostanie wysłana na piśmie informacja, że dana osoba nie akceptuje wprowadzonych zmian to umowę uznaje się za ważną, a tym samym warunki za zaakceptowane.

Jak wypowiedzieć umowę z NC+?

W celu wypowiedzenia umowy wystarczy do operatora wysłać pismo z adnotacją, że wypowiada się umowę, gdyż nie akceptuje się zmian, które zostały wprowadzone z chwilą połączenia Cyfry Plus z N. Nie ma konkretnego wzoru takiego pisma, należy jedynie pamiętać o zawarciu informacji o nieakceptowaniu zmian. Taki zapis w wypowiedzeniu sprawi, że nie będzie ono skutkowało innymi, dodatkowymi konsekwencjami.
Jeżeli przegapiliście termin wskazany w piśmie otrzymanym od operatora, to mimo wszystko możecie z nim rozwiązać umowę.

Wypowiedzenie należy wysłać listem poleconym, albo można też je zostawić w jednym z salonów NC+. Rezygnacja może być również złożona w jednym z Punktów serwisowych albo dystrybucyjnych. Punkty te można łatwo znaleźć tutaj: http://ncplus.pl/strefa-abonenta/autoryzowane-punkty-nc-plus

Rezygnację należy wysłać na adres:

ITI Neovision S.A.
02-100 Warszawa
skr. pocztowa 8

Jeżeli zamierzacie składać wypowiedzenie w biurze obsługi klienta NC+ warto przed złożeniem wniosku zrobić kopię dokumentu wraz z podpisem pracownika, który gwarantuje przyjęcie rezygnacji z usług. Unikniemy w ten sposób przykrych sytuacji, takich jak brak otrzymania przez firmy wypowiedzenia w odpowiednim terminie.

Pamiętajcie, aby w wypowiedzeniu znalazły się następujące dane:

  • imię i nazwisko abonenta,
  • numer abonenta, chcącego wypowiedzieć umowę,
  • oświadczenie abonenta, że chce zrezygnować z usług świadczonych przez NC+,
  • należy wskazać datę, z którą abonent chce, aby umowa została zakończona,
  • własnoręczny podpis abonenta pod wypowiedzeniem.

Darmowy wzór wypowiedzenia umowy o abonament w NC+ w formacie PDF

wypowiedzenie umowy nc+ wzór pdf

 Pobierz wzór wypowiedzenia umowy NC+
5/5 - (głosów: 2)

Darmowy wzór do pobrania:


Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.