Jak wypowiedzieć umowę z Orange? Wzór umowy PDF

jak wypowiedzieć umowę z orange

Orange jest dostawcą Internetu i operatorem sieci komórkowej, w Polsce dostępny od września 2005 roku. Wszyscy nowy klienci Orange zobowiązani są do podpisania umowy terminowej na minimum 24 miesiące aby zacząć korzystać z usług . Zerwanie umowy przed czasem grozi karami zawartymi w regulaminie, jest to częste  zabezpieczenie dostawców internetu i operatorów komórkowych. Należy pamiętać, że przed końcem trwania naszej umowy, jeśli nie zostanie ona wypowiedziana, automatycznie zostaje przedłużona o kolejny okres rozliczeniowy (najczęściej jest to 30 dni). Jak wypowiedzieć umowę z Orange – najlepiej złożyć wniosek co najmniej miesiąc przed jej końcem.

Jak wypowiedzieć umowę z Orange?

Każda podpisana przez nas umową, zobowiązuje nas do regularnego opłacania usługi w danym terminie oraz przez określony w umowie czas – najczęściej jest to 24 miesiące. Jeżeli zdecydujemy się wypowiedzieć przed okresem, musimy liczyć się z tym, że operator w tym przypadku Orange, nałoży na nas karę pieniężną w wysokości zwartej w umowie. Wysokość kary jest ustalona w przez dostawcę usług w umowie. W przypadku końca umowy, musimy złożyć wypowiedzenie aby ta nie została przedłużona automatycznie na kolejny okres rozliczeniowy.

Wypowiedzenie umowy Orange wzór.

wzór wypowiedzenia umowy Orange

Pobierz wzór umowy PDF
Jak i gdzie złożyć rezygnację z usług Orange?

Jak informuje firma Orange na swojej stronie, w celu rezygnacji należy złożyć pismo osobiście w jednym z salonów Orange – listę salonów w twojej okolicy znajdziesz oficjalnie stronie Orange.

Wypowiedzenie umowy usług Orange możesz wysłać listem poleconym na adres siedziby firmy:

Orange Polska S.A.
Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

W przypadku gdy korzystasz ze sprzętu Orange, masz obowiązek zwrócić go w ciągu 14 dni od rezygnacji z usług. Sprzęt dokładnie i bezpiecznie zapakuj następnie odeślij na adres ( koszt wysłania sprzętu pokrywa klient ) :

Ceva Magazyn Centralny Orange Polska S.A.
ul. Południowa 2
05-850 Ołtarzew
z dopiskiem „Odstąpienie”.

Oceń ten post!

Darmowy wzór do pobrania:


Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.