Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Wzór umowy.

Jak wypowiedzieć umowę z UPC

UPC jest aktualnie liderem w Polsce świadczący usługi telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu oraz telefonii. Jak wypowiedzieć umowę z UPC? Firma posiada kilkaset tysięcy klientów indywidualnych i biznesowych, jeśli posiadasz umowę z firma UPC możesz zrezygnować w każdym momencie, jest to zdecydowanie duży plus ponieważ w większości umów za zerwanie klientom grożą bardzo wysokie kary pieniężne.

Jak złożyć wypowiedzenie umowy UPC?

Jeśli chcesz wypowiedzieć umowę z UPC należy złożyć pisemne oświadczenie o rezygnacji z usług, potwierdzone własnoręcznym podpisem, następnie przekaż je:

  • w najbliższym Salonie UPC, sprawdź gdzie znajduj się najbliższy punkt obsługi klienta.
  • możesz także wysłać list polecony pocztą polską na adres: Ogólnopolskie Biuro Obsługi Klientów UPC, ul. Murckowska 14c, 40-265 Katowice
  • złożyć wniosek online przez formularz kontaktowy na stronie UPC (w załączniku należy dodać pisemną rezygnację wraz z podpisem)

Co musimy zawrzeć w wypowiedzeniu? Wzór umowy.

Aby nasze wypowiedzenie spełniało wszystkie wymagania i zostało przyjęte musimy uwzględnić w nim następujące dane:

  • numer identyfikacyjny umowy
  • imię i nazwisko klienta
  • adres instalacji usług UPC
  • własnoręczny podpis
  • usługi, których dotyczy wypowiedzenie

Warto również podać powód rezygnacji z usługi oraz podać swój numer kontaktowych lub adres e-mail, często osoby wypowiadające umowę otrzymają korzystne oferty aby pozostać nadal klientami UPC.

Pobierz wzór wypowiedzenia umowy Abonenckiej z UPC
Co zrobić ze sprzętem UPC? Jak zwrócić sprzęt?

Zgodnie z zapisem w regulaminie oraz umowie sprzęt otrzymany od UPC jest dzierżawiony przez okres trwania umowy, po zakończeniu lub wypowiedzeniu umowy musimy zwrócić ( modem, router, dekoder ) w ciągu 14 dni kalendarzowych od wygaśnięcia umowy. O tym gdzie zwrócić sprzęt możemy zapoznać się na stronie operatora UPC.

5/5 - (głosów: 1)

Darmowy wzór do pobrania:


Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. dzień dobry, skorzystałem ze wzoru wypowiedzenia umowy UPC z waszej strony. Otrzymałem karę za zerwanie umowy. Sprawa jest w toku. złożyłem reklamację na infolini i czekam na efekt końcowy. Jestem zaskoczony ponieważ treść wypowiedzenia jest jasna i dosadna. Mam nadzieję że skończy się polubownie.