Jak zarejestrować kartę Moja Biedronka?

rejestracja karty moja biedronka

W ostatnim czasie większość sieci handlowych zasypuje nas różnego rodzaju programami lojalnościowymi. Biedronka postanowiła, że nie będzie się wyłamywać i również przygotowała dla swoich klientów taki program. Nosi on nazwę Moja Biedronka na co dzień.

Co daje karta Moja Biedronka?

Moja Biedronka jest programem lojalnościowym, który został przygotowany przez sklep Biedronka. Każda osoba, który skorzysta z oferty sieci, będzie mogła brać udział w specjalnych akcjach organizowanych przez Biedronkę. Pozwoli to na zbieranie punktów i odbieranie różnych nagród. Dla użytkowników karty dedykowane są specjalne promocje i akcje. Oferta wydaje się dość kusząca i nakłania do zarejestrowania karty. W ulotkach i telewizji coraz częściej pojawiają się reklamy mówiące o tym, że niektóre promocje dedykowane są wyłącznie do posiadaczy karty Moja Biedronka. W sklepie również można spotkać się z informacjami, że w danych dniach osoby posiadające kartę mogę niektóre produkty kupić taniej. Niby nic wielkiego, a mimo wszystko zachęca do pobrania i zarejestrowania karty. Rejestracja nic nas nie kosztuje, a możemy skorzystać z dodatkowych rabatów i promocji.

W skrócie powiemy Wam jak prawidłowo zarejestrować kartę Moja Biedronka, aby rozpocząć z nią przygodę.

Karta Moja Biedronka – rejestracja karty lojalnościowej przez Internet

W posiadanie karty lojalnościowej Moja Biedronka może wejść każda pełnoletnia osoba, która robi zakupy w sklepie Biedronka. Poza jednym egzemplarzem karty dodatkowo otrzymamy dwa breloczki, czyli miniaturowe kopie, na których znajduje się kod widniejący na głównej karcie. Dzięki temu każdy z domowników może mieć zawsze jedną z kart przy sobie. Pełne korzystanie z oferty jest możliwe dopiero po zarejestrowaniu karty i jej aktywowaniu na stronie internetowej programu moja.biedronka.pl.

Niezwykle zaskakująca kwestią jest to, że podczas rejestracji karty Moja Biedronka jedynymi danymi, które trzeba podać są:

  • imię użytkownika,
  • numer telefonu użytkownika.

W pierwszym kroku należy wpisać w widoczne okienko numer karty oraz PIN, które znajdziesz na karcie Moja Biedronka otrzymanej w sklepie.

W kolejnym kroku wystarczy podać swoje dane, jak już wspomnieliśmy wymagane jest tylko imię i numer telefonu. Możesz dodatkowo podać swój adres email, ale nie jest to konieczne. Jak przy każdej rejestracji musisz podać hasło, ZAPAMIĘTAJ JE! Po wypełnieniu wymaganych pól i zaznaczeniu wszystkich zgód, wystarczy poczekać na SMSa powitalnego.

GOTOWE, prawda że to banalnie proste 🙂

Teraz w każdej chwili możesz zalogować się na swoje konto i sprawdzić m.in. stan punktów lojalnościowych (jeżeli trwa taka akcja), albo obecnie obowiązujące promocje. Mam nadzieję, że zapamiętałeś hasło.

Telefoniczna rejestracja karty Moja Biedronka

Telefonicznej rejestracji karty Moja Biedronka dokonuje się pod numerem (0 22) 20-53-400. Konieczne jest wybranie na klawiaturze telefonu opcji nr 1, aby móc wypełnić Formularz przez telefon. Podczas rejestracji automatycznej mimo wszystko należy wprowadzić takie dane jak podczas rejestracji internetowej. Wprowadza się:

  • numer karty Moja Biedronka
  • numer PIN znajdujący się na danej karcie,
  • numer telefonu,
  • imię użytkownika karty,
  • ustala się hasło.

Jeżeli wszystkie powyższe dane zostaną poprawnie wprowadzone to Aktywacja Telefoniczna zostanie zweryfikowana.

Jeśli jednak trzykrotnie użytkownik wprowadzi błędne dane, albo połączenie zostanie przerwane jeszcze przed ukończeniem Aktywacji nie ma co się martwic tylko poczekać na telefon od konsultanta call center, który umożliwi dokończenie aktywacji karty Moja Biedronka. Należy pamiętać o tym, że wszystkie rozmowy telefoniczne podczas rejestracji karty Moja Biedronka są nagrywane.

Aktywację Telefoniczną uznaje się za dokonaną jeśli użytkownik prawidłowo poda wszystkie wymagane dane.

Moja Biedronka – regulamin

Aktualny Regulamin można znaleźć na stronie internetowej https://moja.biedronka.pl/ oraz w Sklepie. W przypadku zmiany regulaminu wszystkie osoby korzystające z karty lojalnościowej Moja Biedronka otrzymają powiadomienie o zmianach i czasie od kiedy wchodzą one w życie.

Jeśli nie chcesz korzystać dłużej z karty lojalnościowej Moja Biedronka pamiętaj o złożeniu odstąpienia od Umowy. Wzór takiego odstąpienia znajduje się na końcu regulaminu.

Jeśli jeszcze nie masz karty Moja Biedronka musisz udać się po nią do sklepu Biedronka. Po przyjściu do domu pamiętaj o jej zarejestrowaniu zgodnie z powyższymi wskazówkami i ciesz się promocjami.

4.5/5 - (głosów: 2)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.