Jak zorganizować wieczór panieński? Inspiracje na wieczór panieński.

sposoby na spedzenie wieczoru panienskiego

Zanim nadejdzie ten wielki dzień ślubu i wesela, druhny, świadkowe lub koleżanki mają trudne zadanie. Muszą zorganizować interesujący wieczór panieński. Co dla jednych jest fajną zabawą to dla innych to ciężki orzech do zgryzienia. Często widzimy w filmach, jak świetnie wychodzą takie imprezy, jak dziewczyny się bawią. A jak to jest na prawdę, czy mamy oryginalny pomysł na wieczór panieński?

Jak zorganizować wieczór panieński?

Dostałyśmy ten przywilej, lub karę za grzechy i co dalej? Musimy pamiętać o osobach zaproszonych. Pomyśleć o tym, co lubią osoby pozostałe, co dla nich będzie dobre a co może okazać się zbyt odważne. Dlatego też, warto poszukać sobie „prawej ręki”, która będzie mogła doradzać i pomóc w organizacji. Na początku spisujemy listę gości, ustalamy datę i miejsce. Uwaga! miejsce wieczoru panieńskiego nie jest takie oczywiste. Często, jest to najbardziej problematyczna część całej imprezy. O tym przeczytacie niżej. Ale wracając… najlepiej wybrać na początek chociaż miasto, lub miejsce spotkania czyli czyjś dom, ulica, parking. Następnie spisujemy pomysły, zbieramy inspiracje jak chcemy aby ten wieczór wyglądał. Wieczór panieński organizujemy około 2 tygodnie przed ślubem, chociaż czasem organizowany jest nawet miesiąc wcześniej.

Jak wybrać miejsce na wieczór panieński? Wieczór panieński w domu.

Oryginalny wieczór panieński możemy zorganizować w lokalu, w klubie, w restauracji, kawiarni, basenie, hotelu a nawet w domu. Ostatnio interesującym pomysłem na spędzenie wieczoru panieńskiego jest wyjście do Escape Roomu.  Jeżeli nasza Panna Młoda jest spokojną osobą i nie chcesz szaleć z atrakcjami, można zorganizować zabawy w domu. Fajnym pomysłem jest domowe Spa, wieczór filmowy czy impreza karaoke. Można też zarezerwować stolik w ciekawym nocnym klubie i szaleć całą noc. Możemy też wybrać restaurację, która przyrządza wymyślne dania. Można w taki sposób miło spędzić czas i przy tym napełnić brzuchy. Dla tych, które lubą się bardziej bawić, lub nocne imprezy i restauracje to codzienność możemy zorganizować sportowy wieczór panieński. Idealnym miejscem jest Park Linowy lub Paintball. Oryginalnym pomysłem na wieczór panieński jest wyjazd za granicę, do państwa lub miasta, które jest dla nas interesujące. Jest wiele miejsc, gdzie możemy pojechać bez paszportu.

Atrakcje na wieczór panieński. Jakie gadżety wybrać?

Często dziewczyny wykorzystują różne gadżety w tym dniu. Są to  korony i szarfy, lub dodatki w stylu diabła, króliczka lub na przykład kota. Najważniejszym elementem jest to, aby przyszła Panna Młoda była zaskoczona. Nie warto więc pytać, czy coś wykona lub czy jej się podoba dana atrakcja. Dla tych odważnych można wynająć striptizera, który zabawi wszystkie panie. Pobawić się w szkole tańca na rurze czyli Pole Dance lub brzucha. Możemy zrobić tournee po danym mieście, zwiedzić wszystkie ciekawe miejsca, te alkoholowe i nie. Inspiracją na wieczór panieński jest też wynajęcie apartamentu  lub domku nad morzem lub w górach albo w wielkim mieście. Wszystko zależy od gustu oraz zainteresować przyszłej Panny młodej.

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.