Jaki prezent świąteczny dla dziewczyny? Co kupić?

jaki prezent świąteczny dla dziewczyny

Grudzień! Pierwsza sprawa, o której myślimy to Święta- czyli prezenty. Jak wiemy jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, Gwiazdką, mamy Mikołajki. 6 grudnia- Mikołajki.    Z historii, to dzień obdarowywania dzieci, ale któż z nas nie jest jeszcze dzieckiem?

Wszystko fajnie, jednak przychodzi taki moment, kiedy to my staramy się kupić komuś prezent? Co wtedy? Jakie macie na to pomysły? Jaki prezent świąteczny dla dziewczyny będzie odpowiedni? Jeżeli takich nie macie, to poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji. Są one ogólne, więc starajmy się poznać upodobania osoby, którą chcemy obdarować. Będzie nam łatwiej znaleźć odpowiedni prezent.

Jaki prezent świąteczny dla dziewczyny? Co kupić dziewczynie pod choinkę?

Panowie zapraszamy do tworzenia listy. Oto kilka pomysłów prezentowych, które można wykorzystać, kiedy chcemy coś kupić osobie, którą znamy krótko lub dziewczyna lubi wszystko. Podobno nie liczy się to co jest w środku, a gest.

  1. Kosmetyki – a dokładnie coś kolorowego (pomadka, szminka, błyszczyk, cienie do oczu), jeżeli widzimy, że dziewczyna lubi się malować. Taki prezent zawsze się przyda, nawet, gdy dziewczyna już taki ma (przecież kiedyś się skończy, wtedy będzie nowy). Nie ryzykujmy z innymi kosmetykami, ponieważ nie każdy wie jak dobrać podkład do twarzy. Można wybrać również fajne zestawy pielęgnacyjne, niestety jest duże prawdopodobieństwo, że nie trafimy w zapach, składniki i może wyjść źle.
  2.  Książka – zapytacie JAKA? Jeżeli myślicie, że będzie to idealny prezent dla wybranki, po prostu zapytajcie jakie książki lubi, co ją ostatnio zainteresowało, a może lubi Bestsellery i nowości? Niestety na nową książkę EL James musimy poczekać, sprawdź kiedy premiera książki Darker, ale na pewno znajdziecie coś interesującego.
  3. Płyta ulubionego wykonawcy/ zespołu – nie słyszycie jakiej muzyki słucha? Sytuacja podobna do książki, zapytajcie! Serce i Rozum kiedyś powiedziało: „kto pyta, wielbłądzi” więc do dzieła. Pamiętajcie jeszcze o tym, że niektóre komputery nie mają nośnika CD, a nie wszyscy mają stereo. Sprawdźcie czy będzie miała na czym odtworzyć.
  4. Kawiarka – dla kawoszy, do tego kubek, ale bardzo oryginalny. Można dorzucić herbaty i kawy z herbaciarni, albo wybrać komplet samych smakowych napoi.
  5. Zestawy świeczek, kadzidełek – w internetach można znaleźć wszystko, poza tym aktualnie na rynku są specjalne sklepy z takimi rzeczami. Możemy iść, dotknąć, powąchać.

Jest wiele pomysłów, które często same nachodzą nasze głowy. Można komuś kupić patelnie, deskę do serów, maszynę do szycia, zestaw kredek do malowania, lakiery do paznokci. Jeżeli znamy lepiej osobę to możemy zaryzykować skarpetkami lub bielizną. Najbardziej odważnym pomysłem są również perfumy, chyba że, mamy sprecyzowane do jednego modelu.

Macie swoją wybrankę, znacie jej zainteresowanie, ale nadal nie wiecie jaki prezent świąteczny dla dziewczyny kupić?

Piszcie do nas! My pomożemy 🙂

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.