Co na Kaca? Sprawdzone sposoby!

0
Co na kaca

Co na kaca? Kilka sprawdzonych metod na pozbycie się lub zmniejszenie skutków nieprzyjemnego dla każdego z Nas kaca.

Jest na to wiele sposobów i dla każdego pomocny jest inny. Jeżeli jednak nie masz sprawdzonego jeszcze sposobu możesz spróbować te proponowane przez nas.

Pierwszym sposobem i najlepszym na kaca jest wstrzemięźliwość wczoraj wieczorem. Jeżeli jednak szukasz pomocy po fakcie oto najczęstsze rozwiązania:

  • wypicie jogurtu lub mlecznego, zimnego shake’a – wydaje Ci się, że Twój żołądek tego nie wytrzyma? jest i tak źle, więc gorzej być nie może. Tylko lepiej! To sprawdzony sposób!
  • czarna, słodka herbata – taka dobra herbatka, uzdrowienie narodów, napój bogów. Twój organizm potrzebuje cukrów.
  • witamina C jest niesamowicie korzystna dla organizmu w każdej sytuacji – kiedy masz kaca, przyda Ci się szczególnie. Aby uzyskać najlepszy efekt, przyjmuj witaminę C w postaci tabletek musujących albo płynu. Ponadto popijając witaminę, dostarczysz organizmowi dodatkowych płynów.
  • obfity posiłek- jeżeli już możesz podnieść głowę z łóżka i Twój żołądek nie krzyczy stanowczego NIE, porządny posiłek przynajmniej odrobinę złagodzi konsekwencje picia alkoholu.
  • zażyj tabletkę przeciwbólową taką jak aspirynę czy ibuprofen. Nie zażywaj leków na bazie paracetamolu – zmieszane z alkoholem we krwi mogą być niebezpieczne.
  • zjedz coś, napij się i wróć do łóżka. Organizm najlepiej się leczy i regeneruje podczas snu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here