Kiedy odbędzie się gala FAME MMA 2? Wiemy kto na niej zawalczy!

Fame MMA 2

Po wielkim sukcesie pierwszej Gali Youtuberów Fame MMA, nie musieliśmy czekać zbyt długo na kolejne gale. Organizatorzy czyli Wojtek Gola oraz Boxdel, tuż po zakończeniu pierwszej gali i znakomitej sprzedaży biletów Pay per View ogłosili, że wkrótce kolejne wydarzenie znacznie lepiej zorganizowane i dopracowane.

FAME MMA 2 – kiedy premiera?

Ostatnio na oficjalnym koncie na instagramie federacji FAME MMA pojawiła się informacja, że drugie edycja gali odbędzie się 13 października 2018 roku. Na chwilę obecną są szczątkowe informacje na temat walk oraz całego wydarzenia. Pierwsza edycja odbyła się w Koszalinie, natomiast druga jak informował Wojtek Gola oraz Boxdel na streamie ma odbyć się w Warszawie, aby przyciągnąć znacznie większą widownie na sali. Oficjalne informacje: Gala Fame MMA 2 odbędzie się w Poznaniu!

Transmisja na żywo FAME MMA 2 oraz walka wieczoru Rafonix vs Daniel Magical – Gdzie oglądać galę?

Podczas pierwszej edycji Fame MMA pojawiło się w internecie wiele nielegalnych retransmisji. Kilka ze streamów miało naprawdę sporą oglądalność, federacje FAME MMA wyciągnie konsekwencje prawne wobec wszystkich osób, które dopuścili się retransmisji gali. FAME MMA 2 będzie dostępne do obejrzenia na żywo na stronie famemma.tv tam jest oficjalna transmisja na żywo. Podczas FAME MMA koszt dostępu do transmisji pay per view kosztował 14.99 zł, miejmy nadzieję, że cena podczas FAME MMA 2 zostanie bez zmian.

Organizatorzy wspominali o wielu zmianach, które zostaną prowadzone podczas transmisji FAME MMA 2. Pojawią się nowe dziewczyny w roli ring girls, lożą szyderców zajmie się głównie XAYOO prawdopodobnie z Parisem Platynovem. W roli komentatorów również szykują się zmiany, jednak nie znamy więcej szczegółów.

Fame MMA 2 – karta walk

Walki, to najważniejszy element każdej gali. Nie inaczej będzie podczas drugiej edycji, walką wieczoru będzie starcie Daniela Magicala z Rafonixem. Pojawi się także Dawid Malczyński, który zmierzy się z Adrianem Polakiem. Na gali zawalczy także BONUS BGC jednak nie znamy jego rywala. Dobrą wiadomością jest informacja, że Wiewiór również zawalczy na FAME MMA 2, tym razem z rywalem podobnej wagi i postury.

Aktualna karta walk:

Daniel Magical vs Rafonix
Amadeusz Ferrari vs Bystrzak
Krystian „Krycha TV” Wilczak vs Kasti TV
Adrian Polak vs Dawid Malczyński
Bonus BGC vs …

Pierwsza konferencja przed galą Fame MMA 2 odbędzie się 15 września.

Więcej informacji wkrótce 🙂

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.