Kiedy odbędzie się gala Fame MMA? Walki Youtuberów – Daniel Magical, Boxdel.

gala youtuberów fame MMA

W ostatnim czasie dużo się dzieje na Polskim youtube, patostreamy, dramy. Youtube skutecznie walczy z takimi transmisjami. Od dawna krążyły pogłoski o walkach youtuberów bowiem wielu z nich zaszło sobie za skórę. Oficjalnie wiadomo, że dojdzie w czerwcu do takiego wydarzenia a organizatorem całej gali i federacji Fame MMA jest Wojtek Gola były uczestnik Ekipy z Warszawy oraz znany jako Michał Baron znany jako Boxdel.

Czym jest Gala Fame MMA? Kiedy odbędzie się gala youtuberów?

Organizowana w 30 czerwca o godzinie 20.00 w Koszalinie gala Fame MMA ma dać możliwość walki na profesjonalnym ringu osobom, które nie maja większej styczności z zawodowym sportem. Walki youtuberów to świetna możliwość przyciągnięcia sporej ilości widzów, cała transmisja będzie odbywać się za pomocą systemy Pay Per View na stronie FameMMA.tv. Jak wszyscy wiemy patostreamy przyciągają kilka a nawet kilkanaście tysięcy oglądających na żywo, organizatorzy gali po cichu liczą na pobicie rekordu liczby oglądających stream. Bilety na wydarzenie dostępne są od 50 zł, natomiast dostęp do transmisji live na stronie kosztuje tylko 15 zł – sprzedaż dostępna od 15 czerwca.

Kto zawalczy na Gali Fame MMA? Daniel Magical vs Adrian Polak

Niewątpliwe najważniejszym elementem każdej Gali jest jej Fight Card, który powinien wzbudzać emocje i przyciągać widzów. Nie inaczej ma się w przypadku gali Fame MMA – walką wieczora zapowiada się znakomite w tej roli Boxdel oraz Guzik. Jednak więcej emocji wzbudza walka patostreamera Daniela Magicala z Adrianem Polakiem. Pojawią się także osoby z innych programów rozrywkowych np. Ex na plaży – Dawid Ambro Ambroziak stoczy pojedynek z Dawidem Ozdobą, obaj na konferencji zachowywali spokój i liczą głównie na dobre sportowe widowisko. Trener personalny Marek Wilczak wejdzie do klatki z uczestnikiem Ex na plaży Łukaszem Lupa. Czeka na nas również walka Bogasa z Ztrolowanym. Na gali pojawi się także strongman Handke, na chwile obecną nie jest jeszcze znany jego rywal. Urozmaiceniem gali ma być walka rycerska w tej roli zadebiutują Piotr Celej oraz Krzysztof Olczak. Cały Fight Card liczy 8 walk, więc czeka nas wiele emocji.

Jak obejrzeć transmisję gali FAME MMA? Gdzie oglądać walki youtuberów na żywo?

Trzeba przyznać, że nawet organizatorzy gali nie spodziewali się aż tak wielkiego szumu wokół Fame MMA. Sporo osób szuka sposobu na oglądanie gali Fame MMA na żywo, aby to zrobić należy zarejestrować konto a następnie wykupić dostęp PPV za 14.99 zł na stronie FAMEMMA.TV. Na plus zasługuję wiele form płatności także SMS i PayPal. Start gali już 30 czerwca o godz. 20 dla wszystkich osób, które zakupią Pay Per View jest możliwość podglądu wydarzenia z 3 kamer – główna sala czyli klatka i strefa VIP, szatnia Ring Girls oraz loża szyderców. Nagranie z calej gali będzie dostępne przez 72h po zakończeniu, także każdy będzie mógł ponownie obejrzeć, powrócić do najciekawszych akcji czy występów gwiazd.Oficjalna konferencja przed Galą Fame MMA

Ring Girls, Loża szyderców oraz występy artystów.

Gala Fame MMA ring grils

Organizatorzy gali przygotowali wiele ciekawych akcji aby przyciągnąć widzów przed komputerami. Występy artystów takich jak Malik Montana, Merghani, Letni Chamski Podryw czy Nicki Queen. Kontrowersyjna już Loża szyderców to tak naprawdę loża komentatorska składająca się z Youtuberów – Isamu, TheNitroZyniak i XAYOO mają rozbawić widzów podczas walk swoimi tekstami. Wydarzenie komentować będą także Adam Z, Chwytak, Mahonek oraz Trybson. Żadna gala nie odbędzie się bez udziału pięknych kobiety tzw ring girls także Fame MMA postarało się o znakomitych gościu – Anna Aleksandrzak znana wszystkich jako Mała Ania z Ekipy z Warszawy, Esmeralda Godlewska oraz Monika Miller. Na gali nie zabraknie także zaproszonych VIP-ów między innymi Stuu, Rafonix, Pedro, Ptyś, Stifler, Vojtaz, Dj Palladise oraz wiele innych znakomitych gości.

Ciekawym smaczkiem jest przekazana informacja przez Boxdela, że Youtuber Lord Kruszwil został pierwszym ze sponsorów Gali Fame MMA.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (10)

      1. Widziałeś kurs na daniela magicala? 🙂 Dzisiaj ma być jakiś filmik z jego udziałem na kanałe fame mma.

  1. Z tego tekstu, napisanego nie do konca po polsku wnioskuje, iz trzeba najpierw zaplacic 15 zl za dostep PPV, a potem jeszcze cos wykupic zeby ogladac na zywo. Przytaczam oryginalny tekst z artykulu: „(…) należy wykupić dostęp PPV za 14.99 zł na stronie FAMEMMA.TV a następnie zarejestrować konto i wykupić dostęp do transmisji na żywo. Na plus zasługuję wiele form płatności także SMS i PayPal.” To w koncu ile to ma kosztowac…??