Kiedy premiera 3 sezonu serialu Riverdale? Znamy datę i obsadę!

obsada 3 sezonu Riverdale

Netflix ma coraz większą popularność. Co chwilę pojawiają się nowe seriale i filmy, które rozbudzają apetyt fanów. Wiele seriali ma bardzo dużą popularność, przed ekrany ściągają miliony ludzi np. 13 powodów, Beyonde czy Riverdale. Ten ostatni przyciągnął wielu fanów, którzy po 2 sezonach nadal są głodni fabuły serialu, który powstał na podstawie komiksów Archie Comics. Na razie mogliśmy zobaczyć 2 sezony, a ostatni odcinek ukazał się pod koniec maja. A co z 3 sezonem Riverdale? Nie ma jeszcze oficjalnych zapowiedzi, ale niektórzy z aktorów ukazało rąbka tajemnicy. Pojawią się nowi aktorzy oraz wrócą kontrowersyjne postacie.

O czym jest fabuła serialu Riverdale? Co wydarzyło się w sezonie 1 i 2?

Serial opowiada o młodych ludziach żyjących we współczesności w miasteczku Riverdale. Cała fabuła zaczyna się od zaginięcia jednego z uczniów liceum. Zagadka goni zagadkę. Po kolei poznajemy głównych bohaterów czyli Betty, Jagheada, Archiego i Weronikę. Są również nie mniej ważne postacie poboczne, czyli rodzice Betty, ojciec Jagheada, rodzice Weroniki, Cheryl Blossom oraz inni. Każdy z bohaterów jest przedstawiony surrealistycznie. Ich charaktery są bardzo wymowne a czasem nawet przesadzone. Młodzi ludzie starają się rozwiązać zagadki i niewyjaśnione sytuacje, które zaczynają pojawiać się w małym spokojnym miasteczku.

W ostatnim odcinku 2 sezonu Archi trafił do więzienia za domniemane morderstwo, Jaghead został Królem Węży, czyli przywódcą gangu motocyklowego. Do tej bandy dołączyła również Cheryl Blossom, która ujawniła publicznie swoją orientację seksualną. Najważniejszą jednak informacją było ujawnienie kim jest morderca – Czarna Maska. Betty odkryła, że jest nim jej ojciec, który trafił do więzienia.

Kiedy będzie dostępny 3 sezon Riverdale? Znamy datę premiery i obsadę serialu!

Premiera 3 sezonu zaplanowana była na rok 2019, jednakże aktorzy grający w serialu już zdradzają kilka informacji. Amerykańska telewizja The CW, która emituje wiele seriali podała informację, że pierwszego odcinka trzeciego sezonu Riverdale możemy spodziewać się dużo wcześniej. Dokładna data. którą podano to 10 października tego roku. Co zobaczymy w nowym sezonie? Bohaterowie  swoich social mediach publikują smaczki i kilka informacji dotyczących 3 sezonu. Poznamy nowe osoby, między innymi mamę i siostrę Jagheada, a także wrócą starzy bohaterowie, niekoniecznie pożądani. Wcielająca się w rolę Alice Cooper aktorka zdradza, że powróci jej syn oszust i zamiesza jeszcze bardziej w rodzinie Cooperów. Oczywiście, trzeci sezon dostępny będzie na Netflixie.

A Wy czekacie na nowy 3 już sezon Riverdale?

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. Pierwsza dwa sezony obejrzałem w 3 dni. Jak dobrze, że zapowiedzieli producenci już 3 sezon, nie mogę się doczekać 🙂 Dzięki za informacje, Ktosiek 🙂