Kiedy premiera drugiego sezonu serialu Belfer?

2
Kiedy premiera drugiego sezonu serialu Belfer?

Fani serialu Belfer po znakomitym pierwszym sezonie, nie musieli obawiać się o kontynuacje losów Pawła Zawadzkiego (w roli głównej Maciej Stuhr), po długim oczekiwaniu w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery drugiego sezonu. Kiedy premiera drugiego sezonu kryminalnego serialu Belfer? Stacja Canal+ poinformowała, że emisja rozpocznie się 22 października 2017 roku oczywiście serial będzie dostępny w każdą niedziele o godzinie 21.30 na antenie Canal+.

Co wydarzy się w drugim sezonie serialu Belfer?

Sama stacja promuje serial hasłem „Mordercza gra zaczyna się jesienią”, co z pewnością wzbudza chęć dodania kolejnej pozycji, którą warto śledzić. Tym razem akcje serialu urozmaiconą sceny z malowniczego Wrocławia oraz Warszawy to właśnie tam były kręcone nowe odcinki. Tytułowy „Belfer” zostaję zmuszony do przeniesienia się w nowe miejsce, podejmuje pracę w prestiżowym liceum we Wrocławiu. Już podczas pierwszych dni głównego bohatera przerażają wydarzenia, które mają miejsce w szkole. Dochodzi do strasznej tragedii, która rodzi wiele pytań, na które Belfer będzie próbował odpowiedzieć i rozwikłać kolejną kryminalną zagadkę.

Belfer 2 sezon. Gdzie oglądać za darmo online?

Obsada drugiego sezonu serialu „Belfer”

Maciej Stuhr jako tytułowy „Belfer” czyli Paweł Zawadzki, Eliza Rycembel w roli Luizy, Zofia Wichłacz wcieli się w postać Karoliny, Michalina Łabacz jako kolejna uczennica o imieniu Magda, Mirosław Haniszewski jako inspektor Kowalczyk, Aleksandra Konieczna zagra dyrektorkę prestiżowego liceum. W roli agentów CBŚ zobaczymy Szymona Warszawskiego oraz Krystiana Pesta (serialowy Radek Kędzierski oraz Borys). W serialu nie zabraknie także znanego Stefana Pawłowskiego, który zagra Olafa.

Obsada drugiego sezonu serialu "Belfer"

Oficjalny zwiastun 2 sezonu serialu Belfer




2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here