Kiedy premiera filmu Kobiety Mafii?

Poleć nas
Kiedy premiera filmu Kobiety Mafii

„Kobiety mafii” czyli nowa produkcja Patryka Vegi

Kiedy premiera filmu Kobiety Mafii w reżyserii Patryka Vegi? Czy kolejny film z tą samą obsadą to nie za dużo? A może ktoś zmieni decyzję o aktorach w filmie? Mimo różnych opinii na temat ostatniego filmu Reżysera „Botoksu”; Vega wziął się ostro do pracy i już kręcą sceny do tej produkcji.

Film będzie nieoficjalną kontynuacją Pitbulla – pierwszego filmu Patryka Vegi o takiej popularności. Zdjęcia nagrywane są w Maroku i w Warszawie. Obsada się jednak nie zmienia. Na wielkim ekranie ponownie zobaczymy Piotra Stramowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Katarzynę Wranke, Sebastiana Fabijańskiego a także kultowego Bogusława Linde. W filmie zadebiutuje także kilka nowych twarzy między innymi Julia Wieniawa.

Kiedy premiera filmu Kobiety Mafii?

Wiadomo, że film trafi na wielkie ekrany gdzieś na początku 2018 roku. Film będzie przedstawiał świat zorganizowanej przestępczości (ulubiony temat Vegi) jednak widziany oczami kobiet. Będzie tam jednak wątek nie tylko polskiej przedsiębiorczości ale również międzynarodowe zagwozdki w policyjnym świecie.

Czy produkcja będzie podobna do Pitbulla Niebezpieczne KobietySą zdania podzielone. Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest doczekanie prawdopodobnie do 22 lutego 2018 roku i obejrzenie filmu. Czy pobije rekord oglądalności? Podobno „Botoks” cieszy się jak na razie największym powodzeniem.

Zwiastun filmu Kobiety Mafii w reżyserii Patryka Vegi

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *