Kiedy premiera filmu Plagi Breslau? Małgorzata Kożuchowska w nowym filmie Patryka Vegi.

0
Małgorzata Kożuchowska na planie filmu Plagi Breslau

Jeszcze dobrze nie opadł szum po ostatnim filmie Patryka Vegi – Kobiety Mafii, który okazał się kolejnym sukcesem. Krótko po premierze powstał także serial Kobiety Mafii, który możemy oglądać w serwisie Showmax. Kilka dni temu Patryk Vega pochwalił się na swoim oficjalnym fanpage, że ruszyły zdjęcia do nowego filmu. Reżyser zapowiedział także, że w 2021 do kin trafi kolejna odsłona Pitbulla.

Kto zagra w nowym filmie Patryka Vegi – Plagi Breslau? Główną rolę zagra w nim Małgorzata Kożuchowska.

Dużo osób zarzuca reżyserowi, że zatrudnia do swoich produkcji tych samych aktorów. Tym razem zapowiada się troszkę inaczej, w roli głównej zagra Małgorzata Kożuchowska, która wcieli się w role Heleny, rasowej punkowy. Fani aktorki, znanej aktualnie głównie z serialu Rodzinka.pl oraz Druga szansa na pewno po raz pierwszy zobaczą ją w takiej wersji, specjalnie do roli Małgorzata Kożuchowska przefarbowała się na czarno oraz wygoliła bok głowy. Czy spodoba się widzom, odważna odsłona aktorki?

Główna postać filmu to Helena, ostra policjantka, której głównym zadaniem jest rozwikłanie makabrycznych zbrodni, które są dokonywanie na terenie Wrocławia. Czy w tej roli odnajdzie się Małgorzata Kożuchowska? Trzymamy kciuki za aktorkę! W obsadzie filmu nie zabraknie także aktorów, którzy występują w każdej produkcji Patryka Vegi. W filmie zagrają między innymi Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Iwona Bielska, Tomasz Oświeciński, Maria Dejmek, Katarzyna Bujakiewicz, Ewa Kasprzyk oraz Karol Bedorf.

Kiedy odbędzie się premiera filmu Plagi Breslau?

Data premiery nowego filmu Patryka Vegi nie jest jeszcze znana, możemy domyślać się, że film trafi do kin w 2019 roku. Warto śledzić oficjalny fanpage Patryka Vegi, właśnie tam reżyser udostępnia zdjęcia z planu oraz wszelkie informacje o etapie produkcji. Z pewnościom również pojawi się tam dokładna data premiery filmu Plagi Breslau. Czekamy z niecierpliwością!

*Zdjęcie tytułowe: Oficjalny fanpage Małgorzaty Kożuchowskiej na Facebooku: https://www.facebook.com/MalgorzataKozuchowska/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here