Kiedy premiera książki Darker, E. L. James?

kiedy premiera książki darker

Darker, czyli Ciemniejszy od E. L. James.

Kiedy premiera książki Darker, E L James? Większość ludzi na świecie zna losy młodej studentki literatury Anastasii Steele i przystojnego bogacza Christiana Greya. W trzech częściach bestselleru przeżywamy razem z bohaterami erotyczne uniesienia oraz zwykłe i niezwykłe perypetie życia.

Pierwsza część sagi to Pięćdziesiąt twarzy Greya, której premiera w Polsce miała miejsce 5 września 2012r.  Przedstawia początek znajomości przedstawiony oczami głównej bohaterki.

Druga część czyli Ciemniejsza strona Greya, polska premiera  7 listopada 2012r.

Trzecia część Nowe oblicze Greya, z premierą w Polsce 9 stycznia 2013r. Jest to ostatnia część sagi. Na ich podstawie powstały filmy, dwie pierwsze części już mieliśmy okazję oglądać, a teraz czekamy na trzecią.

A o co chodzi z kolejną częścią książki?

E. L. James prezentuje nam tę samą wersję wydarzeń, jednakże przedstawiane oczami tym razem głównego bohatera Christiana Greya. Czy to nie to samo? Jak dla mnie wersja ciekawsza, bardziej odważna. Pierwsza część Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana (Grey) w Polsce premierę miała 18 czerwca 2015 roku. Podobno miała to być ostatnia część związana z tą historią. Jednak książka ma wielkie powodzenie i fani domagali się kontynuacji. I tak powstała nowa część: Darker! Premiera w Nowym Jorku przypada na 28 listopada 2017 roku. Strona na Facebook’u  Fifty Shades of Grey pisze, że kolejne premiery będą przedstawiane na bieżąco.

Książka podobno zaskakuje czytelnika, przedstawia nowe informacje na temat charakteru, zachowania bohatera. Wchodzimy w prywatne, najbardziej bolesne odczucia i wspomnienia Greya. Autorka jak najwięcej chce opowiedzieć o dzieciństwie Christiana i o tym w jaki sposób stał się takim mężczyzną jakim jest.

Kiedy premiera książki Darker, E L James?

Znamy datę premiery polskiej wersji językowej, czekamy z niecierpliwością na książkę w  księgarniach. Ukaże się ona już 31 stycznia 2018 r.

Jestem ciekawa, czy będzie kolejnym bestsellerem, a Wy?

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)

  1. Kupiłam ostatnio w księgarni kolejną część Greya, powiem szczerze, że mimo całej sympatii do nowej książki, poprzednie części były znacznie bardziej ciekawe i porywające. Mimo wszystko warto przeczytać 🙂