Kiedy premiera książki Quebonafide? Książka Egzotyka – Wywiad rzeka

książka quebonafide ezoteryka

Kuba Grabowski czyli inaczej Quebonafide, zdobył większą popularność przy współpracy z Taco Hemingway’em. Polski raper tworzył duety z różnymi polskimi artystami takimi jak Dawid Podsiadło i inni. Aktualnie bilety na jego koncerty wyprzedają się w szalonym tempie. Aby zwiększyć swoją popularność postanowił wydać książkę.

Kto to jest Quebonafide?

Polski raper, artysta, twórca tekstów. Współpracował z takimi artystami jak: Czesław Mozil, Dawid Podsiadło czy Kękę. Jego prawdziwe imię to Kuba Grabowski, pochodzi z Ciechanowa, o którym wspomina w swoich piosenkach. Co oznacza Quebonafide, czyli pseudonim rapera? Pierwsza część „que” odnosi się do starej ksywki od imienia, za to „bona fide” oznacza „w dobrej wierze”. Całość zmiksował sobie artysta.

O czym będzie książka Quebonafide – „Egzotyka – wywiad rzeka?

Nagrywając najnowszy album Egzotyka, raper w ciągu 3 lat zwiedził 70 krajów. Podróżował ze swoją ekipą, którą nazwał Wesoła Ekipa. Był to czas przygód i wyzwań. Raper w swoich utworach w albumie opowiada o tym czasie, jednak fani domagają się więcej szczegółów tych podróży. Książka Quebonafide będzie w formie wywiadu, a spisze ją znany dziennikarz Kuba Stemplowski. W opisie książki możemy przeczytać:
„Jak ten album i podróże zmieniły Quebonafide? Kto z Wesołej Ekipy najbardziej podobał się ladyboy’om? Z jakiego powodu w Meksyku grożono im bronią? Z kim mylili KrzyKrzysztofa w Tajlandii? Dlaczego Lanek udawał emerytowanego żołnierza? Jak podczas lokalnego święta na Madagaskarze wypadł na żywo… „Madagaskar”? Odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań znajdziecie w rozmowie Kuby Stemplowskiego z Quebonafide.”
Książka będzie wzmocniona wieloma zdjęciami z tych podróży.

Kiedy premiera książki Quebonafide?

Książką pod tym samym tytułem co nowy album „Egzotyka – Wywiad rzeka” pojawi się we wrześniu 2018 roku. Już teraz książkę można kupić, jednak otrzymamy ją po premierze. Egzotyka dostępna będzie w Empiku oraz w sklepie Queshop.pl. W tym drugim otrzymamy wersję w twardej oprawie oraz z dodatkowymi dwoma rozdziałami, których nie zobaczymy w podstawowej wersji. W jednym z dodatkowych rozdziałów opisana jest wyprawa przez Boliwię, za to w drugim znajdziemy komentarze Wesołej Ekipy.

Książka „Egzotyka – Wywiad rzeka” kosztować będzie 49.99 zł
Wszelkie informacje znajdziemy na portalach społecznościowych samego autora Quebonafide.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.