Kinder Bueno czwartki w kinie – jak odebrać bilet do kina za 12zł?

bueno czwartki

Wielu ludzi uwielbia chodzić do kina, trudno im się dziwić. Oczywiste jest to, że oglądanie filmu w kinie jest znacznie lepsze niż w domowym zaciszu na niewielkim ekranie.
Wybierając się do kina mamy możliwość obejrzenia filmu w dniu premiery, albo kilka dni po niej. Co najważniejsze kino stwarza niepowtarzalną atmosferę, na chwilę człowiek może oderwać się od codziennych zajęć. Gdy gasną światła odkłada się na bok wszystkie zmartwienia i można skupić się wyłącznie na ogromnym ekranie i niesamowitych efektach dźwiękowych. Kto tego nie lubi…

Jest tylko jeden mały problem bilety do kina są dość drogie, dlatego też nie każdy może sobie pozwolić na seanse kinowe tak często jakby chciał.
Podpowiemy Wam jednak pewien sposób, który pomoże Wam odwiedzać kino znacznie częściej. Zaciekawieni, czytajcie dalej…

Bueno czwartki jak to działa? Co to takiego?

Bueno czwartki to świetna promocja, z której mogą skorzystać wszyscy którzy chcą w dobrej cenie pójść do kina i wszyscy co lubią batony Kinder Bueno i Kinder Bueno White. Jest to połączenie czegoś pysznego z czymś przyjemnym.

Już tłumaczymy na czym to polega.

Wystarczy, że kupisz trzy batony Kinder Bueno, albo Kinder Bueno White są tak pyszne, że nie będziesz miał problemu z ich zjedzeniem. Pamiętaj tylko, żeby zachować opakowania. Wystarczą trzy opakowania, aby móc zakupić bilet na dowolny seans 2D, albo 3D (promocja nie obejmuje pokazów specjalnych) w atrakcyjnej cenie za jedyne 12 zł.

Jak już zbierzesz opakowania musisz wejść na stronę kinderbueno.pl, aby dokonać zgłoszenia. Konieczne jest podanie numeru telefonu i ustalenie w który czwartek chcesz się udać do kina. Na jeden numer telefonu można zakupić maksymalnie 2 bilety w danym tygodniu. Na podany przez Ciebie numer telefonu zostanie wysłany SMS, który będziesz musiał okazać w kasie biletowej wraz z odpowiednią ilością opakowań po batonach Kinder Bueno.
Możesz cieszyć się filmem na dużym ekranie za naprawdę niewielkie pieniądze.

Podsumowując

  • Kup trzy Kinder Bueno, albo Kinder Bueno White – zachowaj opakowania
  • Wypełnij zgłoszenie http://www.kinderbueno.pl/czwartki/zgloszenie
  • Czekaj na SMSa
  • Okaż SMSa w kasie biletowej i przynieść odpowiednią ilość opakowań
  • Ciesz się seansem za jedyne 12 zł

Kinder Bueno czwartki – promocja przedłużona do 30.08.2018

Musisz przyznać, że bilet do kina za 12 zł to bardzo kusząca propozycja. Musisz się jednak spieszyć, bo promocja trwa tylko do 30 sierpnia 2018 roku. Mamy jednak nadzieję, że zostanie przedłużona i od września ponownie będzie można się cieszyć tanim oglądaniem.

Teraz cena biletu to nie problem, szkoda tylko, że czwartki są raz w tygodniu ☹

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.