Kler 2018 online. Gdzie obejrzeć film za darmo w internecie? CDA, Zalukaj, Showmax, Youtube

kler online

Ostatnimi czasy najbardziej kontrowersyjnym polskim filmem okazał się film Kler. Premiera filmu odbyła się w piątek 28 września 2018 roku. Od tego dnia można oglądać tę produkcjach w większości kin. Warto jedna sprawdzić, czy w Twoim kinie będzie seans, gdyż niektóre miejsca wycofały się z emisji tego filmu. Film ten budzi wiele emocji i wywołuje burze w kościele. Czy po premierze w kinie można obejrzeć film w internecie? Czy Kler jest dostępny online i to za darmo, dowiecie się z dalszej części artykułu.

Kler 2018. Premiera w kinie!

Kler to film Wojciecha Smarzowskiego opisujący sytuację w kościele katolickim. Dokładnie opowiada o historii trzech księży, których jakiś czas wcześniej połączyły nieciekawe wydarzenia. Jest to najbardziej wyczekiwany film roku 2018. Przedstawia ciemne strony księży i tego ce się dzieje w kościołach. Pedofilia, cudzołóstwo, korupcyjne wyskoki i wiele innych negatywnych zjawisk. Bilety do kin od samego dnia premiery wyprzedają się bardzo szybko. Główne role przyjęła gwiazdorska obsada: Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik czy Jacek Braciak i wielu innych. Kler podejmuje tematy trudne, często tematy tabu, niewygodne, gdzie mocne przesłanie ma motto „nic co ludzkie nie jest mi obce”.

Oficjalny zwiastun filmu „Kler” Wojtka Smarzowskiego

Kler film online – oglądaj za darmo na CDA, Zalukaj, Youtube

Tak szybko wyprzedawane są bilety do kina, że często nie ma miejsc na najbliższy seans. Czy film Kler pojawi się online? Na takich platformach jak CDA, Zalukaj, Chomikuj  czy YouTube niestety nie ma możliwości aby legalnie obejrzeć film w internecie. Jeżeli produkcja pojawi się na jakiejś platformie, jest ona udostępniona nielegalnie, często w bardzo złej jakości. Poza tym znalezione kopie od razu są blokowane i usuwane z internetu. Również pobieranie filmu jest nielegalne i może wiązać się z niekorzystnymi konsekwencjami prawnymi. Najlepszym sposobem na obejrzenie filmu legalnie, w dobrej jakości i z idealnym dźwiękiem jest wybranie się do kina.

Film Kler dostępny w serwisie VOD Showmax

Ze względu na to, że reżyser, czyli Wojciech Smarzowski współpracuje z platformą Showmax, padło pytanie, czy film będzie tam dostępny. Z tego co wiadomo, będziemy mogli obejrzeć film Kler na Showmax.com, jednak data jeszcze nie została potwierdzona. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, filmu Kler online można się spodziewać w pierwszym półroczu 2019 roku na platformie Showmax.

Oceń ten post!

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.