Konferencja Apple wrzesień 2018 – kiedy i gdzie obejrzeć transmisje na żywo?

0
Konferencja Apple Wrzesień 2018

Wrzesień to miesiąc, który przynosi wiele nowości w świecie technologii. Nie inaczej będzie w tym roku, już za kilka dni odbędzie się konferencja Apple i oficjalna premiera nowych iPhone’ów. Natomiast przedsprzedaż ruszy 2 dni po konferencji, czyli 14 września.

Konferencja Apple – kiedy i gdzie oglądać transmisje na żywo w internecie?

Jak co roku czeka na nas wiele emocji za sprawą konferencji firmy Apple. Już 12 września o godzinie 19.00 zostaną zaprezentowane nowe telefony iPhone. Według doniesień na premierę czekają aż trzy nowe modele. Jesteśmy ciekawi dodatkowych funkcji w systemie iOS oraz nazw nowych iPhone’ów czy to będzie iPhone 9, iPhone Xs, iPhone 8s, iPhone 2018 – to zostaje wielką tajemnicą, nie zostaje nam nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

Transmisja na żywo ze Steve Jobs Theater w kampusie Apple Park odbędzie się 12 września o godzinie 19.00 czasu polskiego. Stream z konferencji dostępny będzie na stronie apple.com oraz aplikacji Events na Apple TV. Być może transmisja na żywo odbędzie się także za pośrednictwem YouTube oraz Twittera.

Konferencja Apple 12 września – premiera nowych Iphone’ów

nowy iphone x

Najnowsze informacje pochodzące od niemieckich operatorów komórkowych wskazują na to, że przedsprzedaż nowych modeli iPhone’ów z 2018 roku (iPhone 8s, 8s Plus oraz Xs?) ruszy w piątek 14 września 2018 r. Oprócz nowych smartfonów pojawią się nowe urządzenia jak na przykład bezprzewodowego ładowania AirPower lub nowe iPady. Pojawiają się jednak informacje, że na tej konferencji poznamy tylko nowe modele telefonów. Komputery, zegarki, iPady i akcesoria będą pokazane na kolejnych konferencjach zaplanowanych na następne miesiące. Plotki mówią, że będziemy mogli zobaczyć iPhony o różnych wielkościach, czyli 5,8 – calowy, który ma być następcą iPhona X z lepszym aparatem. Kolejny to 6,5 – calowy, większa wersja nowego modelu, który może pojawić się z opcją Dual SIM. Jeżeli chodzi o trzeci model, producent przewiduje trochę tańszą wersję, która będzie dostępna w różnej kolorystyce. Jednak, aby poznać szczegóły każdego modelu warto zobaczyć bezpośrednio konferencję lub poczekać na moment rozpoczęcia sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here