Kruk. Szepty słychać po zmroku online za darmo – gdzie obejrzeć w internecie?

1
Kruk serial online

Seriale z wątkiem kryminalnym stają się naszą mocną domeną. Canal+ idzie za ciosem i po znakomitym serialu Belfer, przyszedł czas na kolejny mocny tytuł autorski, czyli serial Kruk. Szepty słychać po zmroku. Thriller od 18 marca emitowany jest na antenie Canal+, aktualnie trwają powtórki serialu w ramówce Canal+ 4K Ultra HD, Canal+ Seriale oraz NC+ GO.

Fabuła i obsada serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku

Kruk Szepty słychać po zmroku

Adam Kruk, główny bohater serialu to inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego, borykający się z problemami z przeszłości. Zostaje on służbowo wysłany do Białegostoku, w celu skontrolowania przemytu papierosów w tamtym rejonie. Kilka dni po przyjeździe dochodzi do porwania niewidomego chłopca, Adam postanawia pomóc w śledztwie. Nawet po wielu latach demony przeszłości dają się we znaki, a mroczna przeszłość okazuje się trudna do rozwikłania.

Obsada serialu:

  • Michał Żurawski – inspektor Adam Kruk
  • Andrzej Zaborski – komendant Tylenda
  • Cezary Łukaszewicz – przyjaciel z dzieciństwa Kruka, jako Sławek
  • Katarzyna Wajda, żona Kruka
  • Jerzy Schejbal – Zygmunt Morawski
  • Mariusz Jakus – Policjant Marek Kaponow

Gdzie obejrzeć serial online Kruk Szepty słychać po zmroku? VOD, PLAYER, CDA, ZALUKAJ

Twórcy serialu oraz stacja Canal+ podczas emisji pierwszego odcinka umożliwili darmowy dostęp do na platformie VOD.pl za darmo. Niestety nie ma tam już żadnych odcinków serialu Kruk do obejrzenia. W sieci ciężko odszukać serial online Kruk Szepty słychać po zmroku – na większości stron z darmowymi filmami online materiały zostały usunięte z powodu naruszenia praw autorskich. Cały sezon serialu dostępny jest na platformie VOD – Player.pl – wszystkie 6 odcinków w jakości HD. Dostęp do serialu wymaga wykupienia konta premium, dzięki niemu otrzymamy także możliwość obejrzenia serialu Belfer Online oraz filmu Pitbull. Ostatni pies.

Czy powstanie 2 sezon serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku?

Czy po znakomitym 1 sezonie powstanie druga część? Producenci oraz stacja Canal+ na razie milczą, jednak w sieci jest wiele spekulacji na temat drugiego sezonu serialu. Serial nie pobił rekordów oglądalności jak za sprawą serialu Belfer, jednak stacja jest bardzo zadowolona z wyników oglądalności pierwszego sezonu Kruka. Na oficjalne informacje pewnie będziemy musieli jeszcze poczekać, aktualnie stacja zaplanowała emisję nowego serialu już tej jesieni pod tytułem „Nielegalni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here