Mamma Mia 2 Here We Go Again – gdzie obejrzeć film? CDA, Netflix, HBO, Youtube

Mamma Mia 2 Here We Go Again

Wielu z nas pewnie nie przepada za musicalami, miałem podobnie. Jak słyszę, że będziemy z dziewczyną oglądać musical, chce jak najszybciej uciec. Inaczej było w przypadku Mamma Mia! (2008) po obejrzeniu filmu miałem naprawdę spory niedosyt, że to już koniec. Pewnie w dużej mierze odegrała tu rola muzyki, aranżacji oraz świetne piosenki zespołu ABBA. Bardzo się ucieszyłem, jak dotarła do mnie informacja, że po 10 latach pojawi się druga część świetnego musicalu. Niestety z losowych przyczyn nie mogłem pójść na seans do kina, więc aby obejrzeć Mamma Mia 2 Here We Go Again (2018) musiałem poczekać, aż film będzie dostępny online, na którejś z polskich stron z filmami online.

Mammia Mia! Here We Go Again – fabuła, obsada

 • Gatunek: Komedia, Romans, Muzyczny
 • Obsada: Amanda Seyfried, Lily James, Christine Baranski, Julie Walters, Pierce Brosnan, Colin, Firth, Stellan Skarsgård, Dominic Cooper, Meryl Streep, Andy García, Cher, Jessica, Keenan Wynn, Alexa Davies, Jeremy Irvine, Hugh Skinner
 • Data premiery: 11 lipca 2018
 • Reżyser: Ol Parker
 • Kraj produkcji: Wielka Brytania, USA
 • Czas trwania: 108 minut

Opis fabuły: Sophie (Amanda Seyfried) spotyka się na greckiej wyspie Kalokairi z przyjaciółkami swojej matki Donny (Meryl Streep), z Rosie (Julie Walters) i Tanyą (Christine Baranski). Dziewczyna ogłasza im, że jest w ciąży i obawia się, że nie da rady sama wychować dziecka. Kobiety oferują swoją pomoc, w czym wesprze ją mąż Donny, Sam (Pierce Brosnan) oraz jej byli partnerzy: Harry (Colin Firth) i Bill (Stellan Skarsgård). Wszyscy zaczynają opowiadać historię nastoletniej Donny, która została matką w młodym wieku i samodzielnie wychowywała dziecko, jednocześnie prowadząc grecką willę oraz śpiewając w girls bandzie.

Zwiastun

Mamma Mia 2: piosenki – jakie utwory ABBY usłyszymy? [SOUNDTRACK]

 1. „When I Kissed The Teacher”
 2. „I Wonder (Departure)”
 3. „One Of Us”
 4. „Waterloo”
 5. „Why Did It Have To Be Me?”
 6. „I Have A Dream”
 7. „Kisses Of Fire”
 8. „Andante, Andante”
 9. „The Name Of The Game”
 10. „Knowing Me, Knowing You”
 11. „Angel Eyes”
 12. „Mamma Mia”
 13. „Dancing Queen”
 14. „I’ve Been Waiting For You”
 15. „Fernando”
 16. „My Love, My Life”
 17. „Super Trouper”
 18. „The Day Before You Came”

Sprawdź także: Gdzie oglądać filmy i seriale online?

Mamma Mia 2 Here We Go Again! 2018 – gdzie obejrzeć?

Filmu Mamma Mia! 2 nie obejrzymy w kinie, jedynym rozwiązaniem jest przeszukanie internetu w celu znalezienia dobrej kopii filmu. Dla czytelników naszego bloga przeszukaliśmy najpopularniejsze strony oraz serwisy VOD, aby sprawdzić gdzie dostępny jest film Mamma Mia 2 online. Zadanie nie należało to łatwych, oficjalną wersję filmu z lektorem oraz z napisami pl znajdziemy w serwisie player.pl. Mamma Mia 2 nie obejrzymy na Netflixie ani HBO Go. Na CDA Premium również nie znajdziemy drugiej części musicalu. Film w oryginalnym języku z polskimi napisami znajdziemy także online w serwisie Chili. Dostęp do niego wymaga jednak wykupienia konta premium. Cały film jest dostępny do wypożyczenia lub kupienia w serwisie Youtube Premium – koszt to 44 zł. Najlepszym i najszybszym rozwiązaniem, aby obejrzeć film Mamma Mia 2 jest wykupienia konta premium w serwisie player, tam otrzymamy oficjalną kopie filmu w dobrej jakości oraz lektorem i napisami pl. Po rejestracji otrzymamy darmowe konto premium na 7 dni.

Oglądaj film Mamma Mia! Here We Go Again na Player+

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.