MyDevil kod rabatowy -20% na hosting i VPN. Kod promocyjny MyDevil.net

mydevil kod rabatowy

Mydevil.net to firma, która funkcjonuje nieprzerwanie od 2008 roku. Podstawowym założeniem firmy jest oferowanie szerokiej gamy usług – serwery przeznaczone dla stron WWW, systemy UNIX oraz Linux, a także serwery głosowe. Największym zainteresowaniem cieszą się konta hostingowe, wielu webmasterów wybiera MyDevil.net podczas tworzenia stron. MyDevil to bez wątpienia jedna z największych firm hostingowych dostępna w Polsce.

Dlaczego MyDevil.net?

Głównym powodem, dla którego warto zainteresować się usługami MyDevil jest stały rozwój i wdrażanie nowych technologii. Wielu klientów śmiało poleca konta hostingowego oraz VPN oferowane przez MyDevil. Firma umożliwia przed zakupem przetestowanie swoich serwerów przez okres 14 dni zupełnie za darmo. Konto testowe nie zobowiązuje nas do wykupienia konta hostingowego. Jest to bardzo dobra opcja, przed zakupem hostingu na dłuższy okres np. 6 czy 12 miesięcy.

oferta hostingowa MyDevil

Kod promocyjny -20% – Mydevil.net 2022

KE16AAGCXS

Hosting MyDevil korzysta z najnowszych technologii, które sprawiają, że serwery są wydajne oraz bezpieczne. Serwer możemy wykorzystać podczas tworzenia strony firmowej, bloga lub sklepu internetowego.

MyDevil.net najważniejsze funkcje:

  • Szybkie dyski SSD o dużej pojemności od 20GB,
  • Autorski panel do zarządzenia kontem,
  • Brak limitu transferu danych,
  • Brak limitu baz danych MySQL, PostgreSQL, MongoDB
  • Brak limitu liczby kont pocztowych,
  • Automatyczne i codzienne kopie zapasowe,
  • PHP 5.6, PHP 7.0, PHP 7.1, PHP 7.2 oraz PHP 7.3,
  • Darmowy Certyfikat Let’s Encrypt,
  • Lokalizacja serwera: Polska, Warszawa.

O hostingu Mydevil

Wybierając firmę hostingową najważniejszymi elementami, którymi powinien kierować się klient powinny być: bezpieczeństwo, stabilność i szybkość działania serwera. Wszystkie konta hostingowe na MyDevil.net są oparte o najnowsze technologie co powoduje wysoką wydajności oraz bezpieczeństwo. Firma w ramach pakietu oferuję także darmowe wsparcie techniczne oraz automatyczne kopie zapasowe naszej witryny.

Mydevil korzysta w wielu przypadkach z własnego autorskiego oprogramowania. System zarządzenia kontem dostępny z poziomu przeglądarki oraz SSH został specjalnie przygotowany tak, aby każdy klient bez trudu odnalazł potrzebne funkcje.

Serwery WWW Nginx, coraz częściej stosowane przez firmy hostingowe przyczyniają się do znacznego wzrostu szybkości działania naszej witryny niż w przypadku firm oferujących hosting współdzielony. Podczas wyboru firmy hostingowej ważnym czynnikiem jest bezpieczeństwo, każdy twórca oraz webmaster obawia się o swoją stronę. Serwery MyDevil obsługuję stabilny i bezpieczny system FreeBSD. Wszystkie pliki przechowywane są w niezależnej lokalizacji, to zapewnia bezpieczeństwo i szybki backup plików w przypadku awarii.

MyDevil.net kod promocyjny – jak odebrać i aktywować rabat?

MyDevil udostępnia darmowy kod rabatowy dla nowych klientów na wszystkie konta hostingowe oraz VPN. Kod rabatowy uprawnia nasz do -20% zniżki na usługi podczas składania zamówienia. W celu aktywowania rabatu należy przejść na stronę MyDevil.net, następnie wybrać interesującą nas ofertę spośród kont hostingowych lub VPN. Następnie klikamy w ZAMÓW, aby złożyć zamówienie należy otworzyć konto w systemie MyDevil. Podczas realizacji zamówienia w drugim kroku pojawi się opcja na wpisane kodu promocyjnego lub polecającego. Wpisujemy tam kod rabatowy: KE16AAGCXS – kod obniży nasze zamówienie o -20%. Następnie klikamy Złóż zamówienie, dzięki zniżce jesteśmy w stanie zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych.

aktywacja kodu rabatowego mydevil.net

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Komentarzy (1)