Narodziny Gwiazdy 2018 Online – Lady Gaga i Bradley Cooper razem w filmie!

narodziny gwiazdy

Coraz częściej u naszych znajomych ukazuje się klip piosenki pod tytułem Shallow. Jest to jedna z piosenek z nowego filmu „A Star is born”, czyli „Narodziny Gwiazdy. W główne role wcielają się Lady Gaga oraz Bradley Cooper, a soundtrack z filmu osiąga wielką popularność. Narodziny Gwiazdy to trzecia przeróbka (remake) filmu o tym samym tytule.

Narodziny gwiazdy – zwiastun online

Nie tylko Soundtrack filmu „Narodziny gwiazdy” zdobył dużą popularność, ale też zwiastun filmu. Tak jak wspomnieliśmy, film jest trzecią przeróbką produkcji o takiej nazwie. Pierwszy film o tym tytule pojawił się w 1954 roku, przedstawia on losy gwiazd Hollywood, ich losy, problemy i przede wszystkim wielką miłość. Kolejny film to produkcja z kultowymi aktorami, takimi jak Barbra Streisand czy Kris Kristofferson z roku 1976. Barbra wciela się w rolę mało znanej piosenkarki, której kariera wzrasta wraz z poznaniem sławnej gwiazdy. Niestety ich relacje są zbyt skomplikowane i nie układa im się w relacjach osobistych.
Najnowszy film „Narodziny gwiazdy” 2018 opowiada historię upadłego piosenkarza, który spotyka ciekawą, obiecującą artystkę. Główny bohater (Bradley Cooper) zakochuje się w wokalistce (Lady Gaga), której pomaga rozwinąć karierę. Niestety ich losy nie są usłane różami i z tych relacji wynika wiele problemów.

 

Narodziny Gwiazdy Soundtrack – płyta

Film wyszedł spod rąk samego Coopera, który jest reżyserem i autorem scenariusza. Płyta z piosenkami z tego filmu pokazała się 4 października. Ścieżka dźwiękowa zawiera 19 piosenek oraz 15 utworów z dialogami. Wszystkie utwory wykonane są przez główne role, czyli Lady Gagę oraz Bradleya Coopera. Można zakupić ją w różnych sklepach internetowych, jak również w sieci sklepów Empik. Aktualna cena albumu w sieci Empik to 149,99 zł.

Kiedy premiera filmu udziałem Lady Gagi „Narodziny gwiazdy”?

Światowa premiera filmu odbyła się na festiwalu w Wenecji. W kinach na całym świecie film można oglądać od 4 października 2018 roku. W Polsce premiera zaplanowana jest na 30 listopada. Na tę chwilę Narodziny Gwiazdy online są tylko stare wersje. Aby obejrzeć najnowszy film z Lady Gaga musimy poczekać do premiery w kinach.

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.