Oceniaj produkty Samsunga i zdobywaj nagrody. Jak wziąć udział w konkursie?

konkurs samsunga

Konkurs internetowy „Nagradzamy opinie To takie proste” organizowany przez firmę Samsung wraz z najpopularniejsza porównywarką cenową Ceneo, przygotował dla wszystkich użytkowników szansę na zdobycie markowych produktów, wystarczy podzielić się swoją opinią na temat danego produktu Samsunga aby zdobyć jedną z trzech głównych nagród. Posiadasz produkty Samsunga lub myślisz o jego zakupie w najbliższym czasie? Wystaw mu ocenę i wygrywaj cenne nagrody.

Nagrody w konkursie Samsunga

  1. Za najlepszą opinie oraz zdjęcie produktu – telefon Samsung Galaxy A5 2017 o wartości 1439 zł,
  2. Za najbardziej opiniotwórczą osobę – odkurzacz POWERbot™ VR20K9000UB o wartości 1299 zł,
  3. Za najbardziej użyteczną opinięSoundbar HW-K550 o wartości 999 zł.

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Wejdź na stronę konkursową Konkurs Samsunga, następnie wybierz produkt na który chcesz udzielić wyczerpującej opinie, logując się na swoje konto Ceneo dodaj opinie o jednym z produktów Samsunga np. smartphone, telewizor, pralka czy lodówka. Kategorii jest wiele więc z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie aby zwiększyć swoją szanse na zdobycie nagrody. Pamiętaj aby dodać opinie w czasie trwania konkursu czyli od 15.11.2017 do 31.12.2017 roku.

Oceń ten post!

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.