Jak oglądać telewizję online na smartphonie?

Jak oglądać telewizję online na smartphonie

Darmowa telewizja online staje się coraz bardziej popularna. Od pewnego czasu możemy zaobserwować zyskujące na popularności strony oferujące możliwość oglądania telewizji za pomocą wielu urządzeń m.in. smartfona z systemem Android lub iOS. W tym artykule prezentujemy Wam listę sprawdzonych aplikacji na urządzenia z systemem Android, które umożliwiają  oglądanie wielu popularnych polskich programów telewizyjnych.

Aktualnie w sieci istnieje wiele rozwiązań i programów do oglądanie telewizji internetowej na ekranie swojego smartphona czy tableta, umożliwiają oglądanie telewizji oraz transmisji sportowych na żywo, zarówno przy użyciu komputera, jak i urządzeń mobilnych. W tym artykule przygotowaliśmy listę aplikacji ze Sklepu Google Play, które dają nam możliwość oglądania telewizji online. W sieci znajdziecie sporo metod na oglądanie telewizji za darmo, sprawdźcie nasze propozycje.

Jak oglądać telewizję online za darmo na smartphonie?

 

      1. WP Pilot dawniej VideoStar

Pobierz ze Sklepu Google Play 

 WP Pilot to platforma do odbioru telewizji, którą możesz zabrać wszędzie gdzie tylko chcesz i oglądać na dowolnym urządzeniu mobilnym. Aplikacja WP Pilot jest bezpłatna i pozwala oglądać telewizję na Twoim telefonie.

To chyba obecnie najlepsze rozwiązanie do oglądania polskiej telewizji online. Za darmo możemy oglądać na żywo takie polskie kanały, jak TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, NowaTV , FokusTV , eskaTV, Polo TV czy 4fun TV. W swojej ofercie WP Pilot udostępnia  za darmo 32 kanały. Kanały tematyczne dostępne są tylko dla użytkowników kont premium (np. kanały filmowe) typu Filmbox  oraz kanały tematyczne np. naukowe (BBC ) wymagają jednak wykupienia abonamentu, który kosztuje w wersji podstawowej od 3,90 zł do 24,90 zł miesięcznie.

 

 

wp pilot

 

      2. Yoy.TV – Aplikacja mobilna YOY dla urządzeń z systemem Android

Platforma YOY.tv jest wygodną i prostą w użytkowaniu drogą do udostępniania online obrazu wideo. Odbiorcy mogą całkowicie za darmo oglądać ulubione kanały w wysokiej jakości. Wystarczy tylko dostęp do Internetu, a darmowa telewizja zagości także w Twoim urządzeniu.

Yoy.tv to strona internetowa, na której możemy oglądać telewizję internetową za darmo. Oprócz podstawowych kanałów, takich jak TVP1, TVP2, Polsat czy TVN, Yoy.tv oferuje także streamy m.in. Canal+, HBO, EuroSport, Discovery i wielu innych. Przetestować pełne możliwości możemy wykupując pakiet premium na 3 dni za 3.98 zł, najkorzystniejsza opcją jednak jest pakiet miesięczny za 19,98 zł jest również dostępna możliwość wykupienia konta za pomocą płatności sms.

Nowoczesna technologia platformy YOY.tv umożliwia oglądanie i strumieniowanie kanałów na wszystkich popularnych urządzeniach, takich jak komputer, telefon, czy tablet.

3. Pierwsza.TV – Mobilna Telewizja Internetowa – Wtyczka KODI

Trzecią i zarazem ostatnią propozycją jest strona Pierwsza.tv jest wygodną i prostą w użytkowaniu platformą do oglądania telewizji online na wielu urządzeniach – smartphone , tablet, komputer bez potrzeby instalowania dodatkowych wtyczek. Jednak dla wygodniejszych użytkownika strona przygotowała wtyczkę KODI ułatwiająca oglądanie tv, lecz dostępna jest ona tylko dla użytkowników premium. Koszt konta z dodatkowymi możliwości i z nielimitowanym oraz priorytetowym dostępem do playera waha się od 5zł za 5 dni ( dobra opcja aby przetestować serwis dla nowych klientów ) 19zł za pakiet 30 dni  aż do 55zł za 90 dni ważności konta premium za dostęp do około 80 kanałów w wersji HD i SD.

5/5 - (głosów: 1)

Bartosz

Twórca i administrator portalu Ktosiek.pl. Zapalony webmaster z licznymi stronami na swoim koncie. Jego życie dzielą dwie pasje, tworzenie stron, SEO, marketing oraz siłownia i street workout. W wolnych chwilach entuzjasta seriali o gangsterach i ekstremalnych wycieczek rowerowych. Człowiek, który swoją wiedzę i szybkość jej przyjmowana przekłada na treści na portalu. Pełen zaangażowania i realizmu z bezpieczną dawką marzyciela.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.