Plan na miłość sezon 2. Kiedy premiera?

Plan na miłość to francuski serial, który premierę pierwszego sezonu miał w grudniu 2018 roku. Na pierwszy rzut oka wydawał się ckliwym, kobiecym serialem, ale mimo takich momentów zaskoczył swoim pomysłem i fabułą. Plan na miłość to produkcja Netflixa i jak na razie możliwość obejrzenia daje nam tylko ten portal. Nie wiesz co to jest Netflix?
Plan na miłość, jak sama nazwa wskazuje zaliczany jest do seriali romantycznych, jednak wszystko co dzieje się w nim nie do końca możemy nazwać typowym romansidłem z wielką szcześliwą miłością, życiem długo i szczęśliwie. Co ten serial ma w sobie, że tak wiele osób czeka na drugi sezon?

Plan na miłość – Netflix. Kiedy drugi sezon?

Plan na miłość sezon 2

W pierwszym sezonie poznajemy szóstkę Francuzów mieszkających we współczesnym Paryżu. Główna bohaterka Elsa to trzydziestoletnia dziewczyna, która się rozstała ze swoim długoletnim partnerem Maxem i powróciła do domu ojca. Elsa w swoim życiu ma wsparcie od dwóch przyjaciółek Emilie oraz Charlotte. Dziewczyny mają w swoim życiu szereg różnych problemów, ale również chcą pomóc swojej przyjaciółce. Jedna z nich uważa, że Elsa powinna odpocząć od mężczyzn, zająć się swoim życiem, uspokoić za to druga sądzi, że dziewczyna potrzebuje szybkiego zapomnienia w ramionach innego mężczyzny. W taki oto sposób dziewczyny wynajmują Elsie męską prostytutkę.

Plan na miłość drugi sezon

Ten niewinny epizod zmienił życie wszystkich bohaterów. Oczywiście między główną bohaterką a wynajętą prostytutką zaiskrzyło. Poznajemy też różne relacje międzyludzkie na różnych etapach życia. Cały serial pokazuje młodych ludzi, którzy chcą dojść do jakiejś stabilizacji w swoim życiu. Czy serial trzyma w napięciu? Kiedy wydaje nam się, że wszystko się rozleciało w życiu naszych bohaterów pojawia się iskierka nadziei na szczęśliwe zakończenie. Jednak ostatni odcinek kończy się w takim momencie, który zastanawia, podaje wiele pytań a przede wszystkim rozczarowuje, że się kończy. Właśnie dlatego od zakończenia pierwszego sezonu wiele tysięcy kobiet i mężczyzn, którzy oglądali ten serial zastanawia się CO DALEJ?!

Premiera drugiego sezonu Plan na miłość.

Serwis Netflix wypuścił pierwszy sezon w całości. Miało to miejsce 7 grudnia 2018 roku, czyli aktualnie mija ponad 9 miesięcy przerwy. Wiemy, że drugi sezon serialu pojawi się 11 października 2019 roku! Taką informację znaleźliśmy na oficjalnym fanpage serwisu Netflix.

Jak widzimy po liczbach polubień, udostępnień i komentarzy, jest bardzo duże zainteresowanie drugim sezonem serialu. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zobaczyć pierwszych odcinków to zachęcamy do nadrobienia. Wszystkie odcinki znajdziecie na serwisie Netflix.

 

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.