Jak ściągnąć muzykę i filmy z YouTube? Pobieranie z YouTube

pobieranie filmów i mp3 z serwisu youtube

Jak wiemy, najpopularniejszym kanałem muzycznym jest Youtube.  Co minutę do serwisu YouTube trafia trzysta godzin wideo, a duża część tego filmu to muzyka. Niestety jest to muzyka w formacie, który nie jest idealny do słuchania na urządzeniach przenośnych, takich jak smartfony lub iPody. Filmy i muzyka na YouTubie w większości chronione są prawem autorskim dlatego nie można pobierać, jednak od wszystkiego są wyjątki. Istnieją specjalne programy i wtyczki, które ułatwiają zapisywanie klipów na naszym urządzeniu. 

Jak ściągnąć film i muzykę z YouTube? Programy i aplikacje do pobierania.

Pobieranie filmów i klipów z Youtube możliwe jest tylko wtedy, kiedy pobrane będą z serwera bezpośrednio na urządzenie. Wtedy pomijamy prawo autorskie, jeżeli konto jest publiczne, jeżeli jednak nie jest, potrzebujemy zgody właściciela na ściągnięcie danego pliku. Aby ściągnąć plik możemy używać witryn internetowych, w których kopiujemy dany link i po przyciśnięciu kilku przycisków możemy ściągnąć film, często nawet w wysokiej jakości. Natomiast dedykowane programy posiadają znacznie więcej funkcji i możliwości zapisu filmów czy muzyki w różnych formatach.

Pobieranie filmów i mp3 z Youtube?

Najczęściej używanym formatem muzyki jest MP3, który działa praktycznie na wszystkich urządzeniach, od smartfonów po podłączone samochodowe odtwarzacze. 

Ściąganie z YouTube, to bardzo dobra metoda na zdobywanie klipów i filmów. Poniżej znajdziesz programy, które umożliwiają całkowicie darmowe pobieranie z YouTube oraz wielu innych serwisów.
YTD Video Downloader

YTD Video Downloader

YouTube Downloader, to jeden z najpopularniejszych programów, dzięki któremu możliwe jest szybkie pobieranie filmów z YouTube, ale również takich serwisów jak: Break, Google Video, DailyMotion, Facebook, Metacafe, FunnyOrDie, a nawet RedTube, czy YouJizz i wielu innych.

Interfejs programu jest intuicyjny i prosty w użyciu, dlatego raczej nikt nie będzie miał problemu, jak ściągać z YouTube przy użyciu tego programu. Wystarczy tylko wkleić adres URL wideo w głównym oknie, a następnie kliknąć przycisk pobierz. Dodatkowo użytkownik ma możliwość wybrania jakości pobieranego filmiku. Pliki zapisywane są w formacie FLV oraz MP4 w zależności od wybranej jakości.

Free YouTube Download

Free YouTube Download

Free YouTube Download – to bardzo prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona na system Windows XP, Vista, 7, 8 oraz 10, która oczywiście umożliwia darmowe pobieranie filmów i mp3 z YouTube. Główne zalety to przede wszystkim bardzo prosta obsługa, minusem może być natomiast brak dodatkowych funkcji np. konwertowania pobranego filmiku. Program posiada opcję, dzięki której możliwe jest ściąganie filmów z YouTube w najlepszej jakości High Definition 1080p.

Dodatkową możliwością jest pobieranie kilku filmików na raz. W pozostałych programach trzeba po kolei wklejać linki i pobierać, a tutaj mamy możliwość ściągania kilku filmów z YouTube jednocześnie, co jest bardzo wygodne, jeśli chcemy pobrać więcej filmów.

4k video downloader

4k video downloader

4K Video Downloader – to jeden z najlepszych i darmowych programów do pobierania klipów i filmów z serwisu YouTube, Vimeo, Flickr, Facebook czy DailyMotion. Dzięki niemu zapiszemy ulubiony utwór w dowolnym formacie oraz jakości. Interfejs i obsługa 4k video downloader jak tak samo prosta i intuicyjna jak innych programów do pobierania z YouTube. Wystarczy wkleić link do wybranego materiału, na plus zasługuję możliwość pobierania całej playlisty, wszystkiem materiałów wideo danego twórcy czy filmów 3D i 4K.

Za pomocą 4k video downloader możliwe jest pobieranie z YouTube do formatu AVI, MKV, MP4, MPG, 3GP, VCD, SVCD, DVD, FLV i MP3.

5/5 - (głosów: 1)

Eleonora

Co o mnie? Dziewczyna interesująca się światem. Uwielbiam nowinki, ciekawe historie, trochę humoru i miłości. Piszę tak, jak sama chciałabym przeczytać. O czym? Każdy temat jest dobry, wystarczy się zastanowić co on wniesie do naszego życia. Nie za wiele? No cóż, ale warto wiedzieć nawet coś nieistotnego.

Więcej z kategorii:

Masz pytania?


Masz jakieś pytania odnoszące się do przygotowanego poradnika? Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy lub wskazówki? Skorzystaj z dostępnych z opcji kontaktu z naszą redakcją: napisz do nas w komentarzu, korzystając z formularza poniżej, gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników lub jednego z naszych redaktorów, lub wyślij do nas wiadomość!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.